Fifty Shades Of Grey..
Добре дошли във форума на Петдесен нюанса сиво. Радваме се да Ви видим, тук. Желаем Ви приятен престой във форума.

Join the forum, it's quick and easy

Fifty Shades Of Grey..
Добре дошли във форума на Петдесен нюанса сиво. Радваме се да Ви видим, тук. Желаем Ви приятен престой във форума.
Fifty Shades Of Grey..
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
the site plot
the site plot
50 нюанса ви предлага интересно приключение без вампири, върколаци и други такива! Потопете се в света на бедните и богатите, средната класа и сигурното издигане на обществото към върха. Тук можете да развивате героите си свободно- да намирате техните роднини и приятели, да започнете собствен бизнес и да претърпява спадове и възходи в своя живот. Сиатъл ви очаква, скъпи мои!
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» thanks to imagination we can create miracles;
Имението ХДХД Empty13/4/2013, 00:06 by Наталья.

» Покрива, от където се виждат светлините на града
Имението ХДХД Empty12/2/2013, 08:16 by lora.

» Спалните
Имението ХДХД Empty9/2/2013, 05:06 by Julian Verlaine

» Апартамента на Лесбърн
Имението ХДХД Empty9/2/2013, 05:05 by Julian Verlaine

» Annabell Tuck.
Имението ХДХД Empty8/2/2013, 13:49 by Julian Verlaine

» Пентхаусът на Джулиън
Имението ХДХД Empty3/2/2013, 12:42 by lora.

» Клубът по танци на мадам Мартинели
Имението ХДХД Empty3/2/2013, 08:51 by Фльор Талес

» Площада
Имението ХДХД Empty2/2/2013, 21:26 by Джеръми

» Търся си другарче за РП
Имението ХДХД Empty1/2/2013, 06:24 by Holland Harley

Май 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Календар Календар

Affiliates
free forum


Имението ХДХД

2 posters

Страница 1 от 2 1, 2  Next

Go down

Имението ХДХД Empty Имението ХДХД

Писане by Никълъс 4/1/2013, 12:06

Имението ХДХД Tumblr_me8dpoL7JY1rqcsxfo1_500


Последната промяна е направена от Julian Verlaine на 4/1/2013, 12:11; мнението е било променяно общо 1 път (Reason for editing : Заглавието на темата е променено. Не е желателно да използвате малки и големи букви по този начин, независимо от настроението, в което сте.)
Никълъс
Никълъс

Брой мнения : 313
Join date : 04.01.2013
Age : 28

Върнете се в началото Go down

Имението ХДХД Empty Re: Имението ХДХД

Писане by Никълъс 4/1/2013, 12:24

Никълъс свали пистолета и махна заглушителя.
Да не гледайте странно.Не сме уточнили какво по-точно работи Ник след армията и годината реанимация.А той работеше нещо,което му доставя удоволствие.Наемник.
Сериен убиец.Както искате го наречете.Но той бе обучен за това и нямаше една малка травма да промени този завършен и доказан факт.
Когато на бегом излезе от апартамента на мъжа,чиито мозък не пръснал Ник се качи в черното волво и хвърли пистолета на задната седалка.Набра номера на поръчителя и заговори в слушалката.
-Мъртъв е.-жената се засмя и въздъхна.
-Благодаря ти скъпи.Кога да ти донеса парите?-Ник въздъхна и направи рязък завой в една пряка.
-Чакам те след половин час в имението.-той затвори и прибра телефона в джоба си.
След десет минути спря колата пред дома си и паркира на алеята.
Слезе оглеждайки се за Наталья.Нямаше и следа от нея,което бе хубаво.
Ник влезе в имението и свали черната тениска с която бе облечен.
А няколко минути по-късно на вратата се почука.Той отвори и погледна към русата си "шефка"
-Поне вече няма да ми създава проблеми.-тя се усмихна на Никълъс и му връчи жълт хартиен плик.
-Всичко е вътре.Е едно нещо липсва...Вътре.-Ник присви очи и я пусна да влезе.
-Какво искаш да кажеш с това,че едно нещо липсва?-той погледна в плика и видя солидната пачка пари.Всичко бе там.Русата се прокашля и той вдигна погледа си.
-Ти липсваш...-тя свали бялото си палто и остана по сутиен и прашки.Ротенберг преглътна,а тя продължи.
-Вътре.-и в случая ой не знаеше какво данаправи.Би могъл да я убие по 500 различни начина и да изглежда като нещастен случай,но не можеше да го направи.Блондинката уви ръцете си около врата му и впи устни в неговите.Когато се отдръпна прошепна.
-Искам да поправиш тази липса.
Никълъс
Никълъс

Брой мнения : 313
Join date : 04.01.2013
Age : 28

Върнете се в началото Go down

Имението ХДХД Empty Re: Имението ХДХД

Писане by Наталья. 4/1/2013, 12:59

Поредното излизане на Наталья сигурно щеше да й коства много.. За съжаление умираше от скука, а Никълъс го нямаше. Така, че тя бе решила да излезне.
Но когато видя, че няма да намери нищо интересно в онзи клуб.. е тогава реши, че ще е най - добре да се прибере, преди самия Никълъс да го е сторил.. Все пак не искаше да разбере къде бе ходила.. А определено оскъдните й дрехи, бяха напоени с аромата на евтин алкохол и цигарен дим.. Точно така, отново се бе забила в онзи долнопробен клуб, където принципно винаги си намираше някакво забавление.. Но не й този..този път нищо не успя да й хване окото.
Викна си такси, което да я закара у дома, там където отново него нямаше да го има.. или ако бе там е тогава щеше да е щастлива..
След около десетина или повече минути бе пред именито, а там освен колата на Ник е имаше и чужда кола, може би някой негов колега или? Не не бе сигурна, но определено от вътре я ръчкаше едно много лошо предчувствие, което определено не й допадаше.
Слезна от таксито давайки сто доларова банкнота на шофьора, и вземайки чантата си се запъти към входа..
Е определено пак щеше да има разпит къде е ходила или поредния скандал, за това, че бе отишла отново в онзи клуб, но какво да направи..
Отваряйки вратата и запътвайки се към хола, очите й съзряха гледка, която направо я покоси, а тя самата се загледа ядосано в блондинката която бе увила ръцете си около него..
Нати започна да пляска, като се засмя студено..
- О, това е прекрасна гледка. Какво си каза Ник? Наталья я няма и дай да си викна поредното курве в нас? - попита го тя приближавайки се, а когато го стори, е тогава се ядоса още повече.. Ревността в нея се надигна, а единствения ефект, който се получи, бе хващането на блондинката, за русата и исъхнала коса и дърпайки я назад, далеч от Никълъс..
Наталья.
Наталья.

Брой мнения : 398
Join date : 04.01.2013

Върнете се в началото Go down

Имението ХДХД Empty Re: Имението ХДХД

Писане by Никълъс 4/1/2013, 16:57

А в случая Ник дори нямаше вина.Той вдигна ръце в жест "предавам се" ,а очите му се спряха на блондинката,която стенеше от болка.
-Нат!Не.Тя дойде и се съблече.Аз просто застрелях бившият й съпруг.Плати ми за това!-той отиде до нея и я хвана за ръката.
Знаеше,че трябва да я спре ако не иска да закопава русата наистина в задния си двор.
-Моля те скъпа..Пусни я.Удряй мен,но пусни нея да си ходи!-Никълъс не знаеше как да постъпва в такива моменти.В армията го учеха да се бие,а не да пази жени от ревнивите си половинки.
А другото което бе по-лошо не знаеше как да задържа ревнивите половинки.А тази искаше да задържи до себе си.Близко до него.Да спи с нея.Да я обича.Но никога не бе го казал или доказал.Дори в случая..Той бе готов да й причини болка,за да я принуди да пусне блондинката.
Що за кретен бе в действителност.
-Добре..Убий я ако искаш.Аз ще се погрижа за тялото.-когато русата го чу изпищя и с мъка се опита да се отскубне от хватката на Наталья.Без успех.
Никълъс
Никълъс

Брой мнения : 313
Join date : 04.01.2013
Age : 28

Върнете се в началото Go down

Имението ХДХД Empty Re: Имението ХДХД

Писане by Наталья. 4/1/2013, 17:26

- О и това трябва да ме успокой " Тя дойде и се съблече" а естесвено, наш Никълъс, седи и я остава да го целува и така нататък... Защо ли въобще си правя труда, не мога да разбера.. Като ще си такъв постоянно, защо продължавам да те търпя и да се правя на сляпа, за това което се случва? - каза тя поклати глава и пусна блондинката - Оправяйте се, аз се махам! - каза тя, като бързо му обърна гръб и се качи нагоре по стълбите, за да се преоблече и да изчезне нанякъде, докато не й разминеше поне малко..
Блъсна вратата на спалнята им, като отвори гардероба и извади чифт дънки и блуза и дълъг ръкав..
Съблече, роклята и облече дънките и блузата, слагайки коженото си яке отгоре, пусна косата си да пада свободно по раменете й.
И излезна от стаята слизайки надолу по - стълбите
- Не ме чакай , скъпи. - иронията си личеше толкова добре в гласа й - Спокойно забавлявай се колкото душа ти иска, но......но после не ме търси... - поклащайки глава излезе по коридора към входна врата обратно на там от където бе дошла.
Наталья.
Наталья.

Брой мнения : 398
Join date : 04.01.2013

Върнете се в началото Go down

Имението ХДХД Empty Re: Имението ХДХД

Писане by Никълъс 4/1/2013, 17:53

Никълъс въздъхна и поклати глава.Блондинката го погледна и разтреперана се облече.Излезе на бегом след Наталья и отпраши с колата си на някъде.
Той въздъхна и се качи в спалнята където се преоблече.
Не му се занимаваше.Не бе в настроение.Да правят каквото щат.Имаше нужда от почивка.Не беше детегледачка. Той свали дънките си и обу други.Черни,последва ги черна блуза,която прилепна по тялото му.
Отивайки в банята той погледна отражението си в огледалото и поклати глава.
Нямаше смисъл и желание...
Очите му трепнаха по посока на прозореца,но нямаше да стори нищо.Без глупости.
Излизайки от банята Ник взе телефона си и набра номера на "шефа " си.
След второто позвъняване му отговориха.
-Искам задача.Нещо сложно...-мъжът заговори в слушалката.Даде му име,кординати,а останалото Ник щеше да изпълни сам.Той затвори без да чака подробности.Отвори гардероба си и извади няколко пистолета.Единия закрепи за дънките си,другия прибра в кобура около прасеца му.По всички възможни джобове на дрехите му имаше оръжия.Ножове и тен подобни.
А когато взе якето си излетя от къщата.Качи се на мотора и настъпи газта без да поглежда назад.
Никълъс
Никълъс

Брой мнения : 313
Join date : 04.01.2013
Age : 28

Върнете се в началото Go down

Имението ХДХД Empty Re: Имението ХДХД

Писане by Наталья. 4/1/2013, 18:07

Прибра се у дома, а Никълъс все още го нямаше, влезна в банята сваляйки дрехите си и хвърляйки ги в коша за пране. Взе душ отмивайки , мръсния остатък от допира на младежа , а след това уви в хавлия тялото си и излезна от банята лягайки на леглото....
А когато го направи , усети болка по тялото си, тя стана и се погледна в огледалото надигайки нощницата си и погледна тялото си, определено бе прекалила този път.
И определено щеше да има недоволни.
Но това само ако ги забележеше нали?
Да точно така, ако сега заспеше, може би до утре щяха да са изчезнали и той нямаше да ги види?...
Не нямаше да стане това, отвори гардероба и свали нощницата, която бе облякла с някоя не толкова прозрачна.
Въпреки, че дори по върешната страна на бедрата си имаше белези от онзи.. Ах.. май не бе много добра идея да прави това, този определено не бе от нежните натури и имаше някакви садо мазо наклоности, с който и причини прекалено много болка...
Върна се в леглото изтенвайки от ужас, знаеше че сега отново щеше да се скара с него.. но какво можеше да стори освен да наклони глава и приеме последствията си..
Наталья.
Наталья.

Брой мнения : 398
Join date : 04.01.2013

Върнете се в началото Go down

Имението ХДХД Empty Re: Имението ХДХД

Писане by Никълъс 4/1/2013, 18:18

Ник приключи задачата си късно през нощта.Не знаеше защо и какво бе направил този мъж.Италианец с доста бодигардове от двете си страни,но и не го интересуваше.
Ник изпитваше желание да легне и да спи. Хората на италианеца.Яки мъжаги,които имаха излишна агресия в себе си се бяха постарали много преди да паднат на земята я в безсъзнание,я мъртви.
Все още бесен,изпълнен с адреналин и в същото време изморен Ник спря с мотора в гаража.Слезе и се заизкачва по стълбите.Наталья си бе у дома.Знаеше го.
Но не искаше да я вижда.
Той се качи в спалнята и когато видя тялото й в леглото въздъхна.
Свали якето си и отвори тихо гардероба,като вътре започна да подрежда всички оръжия окачени по тялото му и скрити в джобовете и ръкавите му.
Когато провери пълнителите на пистолетите си въздъхна.Бе изхабил пълнител и половина.
Жалко.
Свали блузата си хвърли я за пране,последвна от дънките му.
Игнорирайки желанието си да влезе да се изкъпе Ник се приближи до леглото.
Погледна към Наталья и поклати глава.
Взе възглавницата си и тръгна към хола.Щеше да спи на дивана.
И това направи излегна се на бялата мебел и пусна телевизора,но преди да е успял да разбере каквото и да било от филма той заспа.
Никълъс
Никълъс

Брой мнения : 313
Join date : 04.01.2013
Age : 28

Върнете се в началото Go down

Имението ХДХД Empty Re: Имението ХДХД

Писане by Наталья. 4/1/2013, 18:40

Когато се събуди и помръдна в огромното легло, осъзна че е празно, и него го нямаше. Но също така осъзна й че цялото тяло я болеше.
Надигна се от леглото, и се опита да си спомни какво се бе случило предната вечер, че изпитваше такава силна болка по бедрата си, ръцете и ребрата си.. И когато се случи, Наталья настръхна, знаейки какво щеше да стане ако Ник ги видеше.. Но точно това щеше да се случи нямаше как да ги скрие от него, знаеше, че той щеше да ги види и в това не се й съмняваше..
Стана и без дори да се усети да сложи халата си излезна от стаята мислейки, че него го няма..
Но когато краката и стъпиха в хола го видя да спи на дивана.. Зачуди се защо, но не можеше да отрече, че знаеше причината.
Все пак се бе държала отвратително предната вечер.. Заслужаваше си го... Мина тихо през хола, за да иде в кухнята и да си направи кафе, надявайки се да не го събуди, преди да се е облякла и да няма още от сутринта луди скандали. Но познавайки го той вече бе буден и със сигурност всеки момент, щеше да разбере, какво се е случило... Пусна кафе машината слагайки каната за кафе.. Нямаше как да направи само за себе си. Чакайки да стане кафето отвори хладилника и извади купа с ягодки от вътре, взимайки си една .. Подпирайки се на плота, тя леко сви едното си краче, надигайки го на пръсти и започна да го поклаща на ляво на дясно..
Наталья.
Наталья.

Брой мнения : 398
Join date : 04.01.2013

Върнете се в началото Go down

Имението ХДХД Empty Re: Имението ХДХД

Писане by Никълъс 4/1/2013, 18:56

Никълъс се събуди в мига в които чу стъпките идващи от спалнята.
Разбирате ли той щеше да скочи държеейки пистолет и да се приготви да убие човека в къщата си ако не знаеше,че това е Наталья.Но не искаше да става.Предпочиташе да се прави на заспал.Когато тя отиде в кухнята той отвори очи и въздъхна.Не знаеше какво да прави за това стана и отиде в кухнята.
Първото нещо,което видя бяха синините по тялото й.
Той преглътна и минавайки покрай нея взе каната с кафе в мига в който чу тихото изщракване.Сипа си в една чаша и без да си прави труда да говори с нея се върна в хола.
Бе му любопитно от къде и как се бе сдобила с тези синини, но нямаше намерение да се кара и да разпитва.Вече не.Той се пресегна и взе телефона от масата.Набра номера на шефа си и още след първото позвъняване чу думите на мъжа от среща.
-Отлична работа Никълъс.Но имаш да свършиш още нещо.Ще ти изпратя информацията по електронната поща.Мисля,че ще успееш да се справиш още тази нощ.-сигнала прекъсна,а Ник хвърли телефона върху масата отпивайки от кафето си.
Синини?Какво бе правила?Къде бе ходила?Не нямаше да пита.Не искаше.Не му пукаше.
Никълъс
Никълъс

Брой мнения : 313
Join date : 04.01.2013
Age : 28

Върнете се в началото Go down

Имението ХДХД Empty Re: Имението ХДХД

Писане by Наталья. 4/1/2013, 19:08

Нати се ядосваше все повече и повече, него постоянно го нямаше, все беше някъде "Върша си работата" вечните думи, с който се оправдаваше, нямаше един ден спокойствие и този телефон все едно му бе залепнал за ухото.
На нея вече тотално й писваше, не й пукаше от последствията .. Взе чашата с кафе, след като я напълни и се запъти със сериозно изражение към хола..
Без да издава звук, без да му казва нищо взе телефона му и го хвърли в горящата камина, тотално й бе писнало от този телефон, до гуша й бе дошло..
- Писна ми Никълъс, до гуша ми дойде вече.. Все спиш на телефона, нямаш време дори да ме погледнеш... - поклати глава, бе наистина ядосана, и напълно бе забравила за всичко което се бе случило вчера..
Просто искаше малко внимание, което напоследък напълно липсваше в живота й.
Все едно бе просто преминаващ в този дом, а не живееше тук... Не го интересуваше нищо друго освен скапаните убийства... а тя постоянно се притесняваше в кой момент, ще го загуби напълно. В кой ден, той ще излезне за поредната си задача и няма да се върне в къщи,..
Наталья.
Наталья.

Брой мнения : 398
Join date : 04.01.2013

Върнете се в началото Go down

Имението ХДХД Empty Re: Имението ХДХД

Писане by Никълъс 4/1/2013, 19:17

Никълъс повдигна вежди ис е загледа в любимата си нокиа.Зарадвасе ,че има резервна в съседната стая.
Докато слушаше словесното й излияние Ник гледаше синините по тялото й.Ставаше му ясно от къде ги е получила.Секс.Нямаше какво друго.Надали бе изнасилена.Тогава щеше да го потърси,надали са я измъчвали тогава щяха да го потърсят,за да го заплашат.Значи бе правила груб секс.
Той отмести поглед от тялото й и отпи от кафето си.
Радваше се,че го бяха научили да контролира гнева си и да обмисля думите си преди да заговори.
-Скъпа моя.Мисля,че си получила вниманието от което имаш нужда.А щом знаеш къде да го получаваш не виждам някаква нужда да го търсиш и от мен.Аз не ти натрапвам нуждите си,както и проблемите си.-той се изправи и мина покрай нея.Качи се бавно по стълбите и отиде в спалнята.
Не искаше да се кара с нея.Но все пак...Просто трябваше да излезе.Да змаине да приключи с поредната задача и да замине някъде.Той самият имаше нужда от секс.Но нямаше да падне по гръб и да поиска това от Наталья.Не.
Никълъс
Никълъс

Брой мнения : 313
Join date : 04.01.2013
Age : 28

Върнете се в началото Go down

Имението ХДХД Empty Re: Имението ХДХД

Писане by Наталья. 4/1/2013, 19:29

АААаа... идваше й и тя не знаеше какво и идваше, знаеше само, че токущо започваше да се заражда поредния скандал, който явно той се опитваше да избегне, но не й тя. Не този път нямаше просто да си замълчи, и отново да го остави да прави каквото си иска и когато си го иска..
Държеейки все още чашата с кафето си, тя се запъти следвайки го нагоре към спалнята. Нямаше да стане не й този път..
Все така ядосана влезна след него и заговори..
- А какво очакваш от мен Ник? Да седя и да гледам как чукаш всяка срещната, а за мен време нямаш? Това ли се очаква? Да седя и да те чакам, копнеейки за капка от твоето така скъпоценно време, а в същото време ти да се забавляваш със всичко останало.. - определено даже и съседите щяха да ги чуят този път, а чашата която държеше в ръката си бе запратена по него, но като по чудо не го оцели, а се разби в стената ма сантиметри от лицето му, разплисквайки кафе на всякъде. Приближи се, а ръката й в която до преди малко седеше чашата, се озова на лицето му, оставяйки неприятното чувство за шамара, който бе изял..
- Ти гадно копеле, Никълъс.. Гадно копеле, което за съжаление обичам.. но какво получавам, един по голям... но дори него не виждам.... - поклати глава обръщайки се, не можеше повече това си бе пълно самоубийство. В интерес на истината всичко, което бе направила бе пълно самоубийство..
Наталья.
Наталья.

Брой мнения : 398
Join date : 04.01.2013

Върнете се в началото Go down

Имението ХДХД Empty Re: Имението ХДХД

Писане by Никълъс 4/1/2013, 19:45

Никълъс затвори очи.Въздържа се да не спре удара й и преглътна буцата,която бе застанала на гърлото му.Той нямаше да отговори.Не.Не искаше.
Бързо се облече и оправи.
-За твое сведение сладка моя.Последния път в които правих секс беше с теб.Тази жена от вчера?Аз не съм спал с нея и нямах намерение.Тя ме целуна и ти влезе.Ако бе влязла няколко секунди по-късно може би щеше да я завариш парализирана на пода.А сигурно тогава съм я ударил с пениса си по челото и тя е паднала?Обвинявай ме колкото искаш Наталья.Аз бях до тук.Имам работа.Ти ако искаш прави оргии,продавай бъбреците си,друсай се,скочи от скала.Не ме интересува какво,кога и къде ще правиш.Ти не си моя грижа.Никога не си била.И думите "обичам те" имат много,много по-дълбок смисъл от този които ти виждаш.А ти виждаш само това което искаш.Факта,че работя и че не спя с теб.Е да...Аз не искам да бъда поредния между краката ти.Искам да съм единствения в сърцето ти.Но уви в твоето сърце явно има място за много.-той взе ключовете от ямахата и излезе от стаята по-бесен от колкото очакваше.


*****

-Мамка му.-изсъска Никълъс и се скри зад високата колона.Прострелян в рамото и силно насинен той се опитваше да се измъкне жив и да завърши задачата си.Но този човек не искаше да умира.Подавайки глава иззад колоната,за да провери дали е чисто той се затича приведен към паркинга.
Четирите мутри бяха заобиколили черния джип в които седеше мишената му.
Оглеждайки марката и модела Ник се увери,че прозорците не са бронирани,но бяха затъмнени.
Прикрит от син мерцедес Ник се поизправи и се прицели в единия гард,като го свали се прицели и в другия.Привлякъл вниманиетоо им хукна в другата посока.Как искаше сега да има подкрепление.Отново скрит зад колоната той долови тежките стъпки на охраната.Бях атръгнали и двамата.Което значеше,че трябва да убие само шофьора.
Ник отново се подаде иззад колонота и се прицели в коленете на гардовете.Натискайки спусъка два пъти той отново се скри зад колоната.Чуха се викове и тупването на тежки тела.Псувни на руски огласиха пространството,а Ник се затича към черния джип.
Отвори вратата и преди шофьора да е реагирал натисна спусъка.
Кръвта и мозък се пръснаха по стъклото,а от задната седалка се чуха викове за помощ.Никълъс се обърна и раздразнен повдигна едната си вежда.
-О моля те.-той натисна спусъка за пореден път и секунда по-късно се изпари в крадена кола.


****
Когато слезе от мотора Ник се запъти към къщата.Куршума бе още вътре.Усещаше го ясно.Трябваше да го извади и да промие раната да я превърже и да хапне нещо преди да пие обезболяващи.
Тениската му бе напоена с кръв,а якето скъсано на мястото където бе прострелян.Идеално.А харесваше това яке.
Никълъс
Никълъс

Брой мнения : 313
Join date : 04.01.2013
Age : 28

Върнете се в началото Go down

Имението ХДХД Empty Re: Имението ХДХД

Писане by Наталья. 4/1/2013, 20:06

Определено всичко днес и дойде в повече, а думите му я нараниха повече, от колкото ако й бе забил няколко стотин шамара. Не беше прав, не бе прав за нищо от това, което бе казал.. Но след чутото, тя не можеше да обели и дума..
Слезна в хола и се сви на дивана, като някое малко бебе..
Не стана от мястото си цял ден, лежеше там и не мърдаше, не мигаше единсвеното което правеше беше да диша и то не особено дълбоко.
Докато не забеляза, че светлината ставаше все по малко и по малко, и накрая помещението не потъна в пълен мрак. Явно вечерта бе настъпила, а тя дори си нямаше и на представа колко е часът, не не искаше й да знаеше. Не мислеше за нищо, не я интересуваше нищо в момента. Освен едно единствено.. Къде е той и дали е добре.. Знаеше, че сигурно нямаше да й прости, нормално тя самата не можеше да си прости.. Докато накрая не се унесе, не бе заспала просто бе задремала.. Когато чу нечий стъпки, да нямаше кой друг да е освен Никълъс, но не стана от дивана. Чувстваше се като някоя депресантка, седяща така в тази тъмница..
Наталья.
Наталья.

Брой мнения : 398
Join date : 04.01.2013

Върнете се в началото Go down

Имението ХДХД Empty Re: Имението ХДХД

Писане by Никълъс 4/1/2013, 20:31

Никълъс влезе в къщата без да се замисля дали цапа или не. А той наистина много цапаше.
Имаше чувството,че е тромав и бавен.
Затвори вратата с трясък без да съобрази дали Наталья спи.
Той се затътри към банята на първия етаж,отвори вратата и се подпря на нея.
Пое си въздух няколко пъти и клекна пред малките шкафчета извади марли и спирт.
Когато се изправи отново леко се олюля,но тръгнакъм кухнята минавайки през хола той дори не видя Наталья.Всъщност дали изобщо виждаше нещо в момента?
Когато влезе в кухнята остави марлите и спирта на масата и свали якето си,а после и тениската.
Присви очи от болката и напоявайки една марля с бинт започна да попива кръвтта.Мамка му щеше да боли.Куршума бе влязъл прекалено навътре.
Когато почисти раната извади джобното ножче от джоба си и го отвори.Стискайки зъби той отвори раната,натисна кожата,за да накара куршума да излезе.Как само искаше да извика.Когато куршума се подаде той остави ножа и го хвана.
Издиша през носа и сведе глава.
-Господи.-прошепна и преглътна.
Никълъс
Никълъс

Брой мнения : 313
Join date : 04.01.2013
Age : 28

Върнете се в началото Go down

Имението ХДХД Empty Re: Имението ХДХД

Писане by Наталья. 4/1/2013, 20:43

Наталья се стресна при блъскането на вратата, и веднага отвори очи. Или бе наистина ядоса, или просто нещо се бе случило..
Въздъхна, когато усети преминаването му към кухнята. И чувайки звуците не издържа и стана от дивана. Сънена се запъти към мястото, а когато застана на вратата на кухнята, съненото й състояние напълно изчезна, ахна и сложи ръце на устните си..
- Ник... какво се случи - попита го тя, като приклекна до него, в момета думите му от по рано днес, нямаха никаква стойност, на ядосаното й поведение се бе появило само притеснението за състоянието му. Приближи се и клекна до него.. О господи... знаеше си, че и това ще се случи някой ден.. а накрая той просто нямаше да се прибере..Взе марлята от ръцете му, и спирта от земята и започна да промива раната му, нежно докосваше нараненото место, докато го почистваше. А накрая напои нова марля с риванол и я постави на раненото място. Като докато го натискаше нежно започна да увива бинта около рамото му..
- О, мили в кой ден няма дори да се прибереш.. защо не приключиш с това... аз.. аз .. не искам да те изгубя - говореше му, докато го превързваше, а накрая погали главата му докосвайки нежно с устни раната муу
Наталья.
Наталья.

Брой мнения : 398
Join date : 04.01.2013

Върнете се в началото Go down

Имението ХДХД Empty Re: Имението ХДХД

Писане by Никълъс 4/1/2013, 20:55

Ник поклати глава и я погледна.
-Знаеш,че не мога да спра.Това е животът ми.Няма да се откажа току така.А това.-той кимна към рамото си.
-Това е просто драскотина.Ще ми мине.Ще остане белег,но...Това е без значение.-Той се изправи и отиде към хладилника от където извади чиния пиле с ориз.Не,че му се ядеше в момента,но му трябваха сили.
Дори не си направи труда да го топли.В армията бе ял такива неща,които...Нямаше значение.
Когато опустоши порцията той въздъхна и погледна към нея.
-В банята има малка кутиика с хапчета.Би ли ми я донесла?-знаеше,че все още са скарани и че не трябва да я моли.Но искаше да си поеме въздух преди да включи другия си телефон и да получи поредната задача.
Как само мразеше това.Не,че го мразеше,но искаше почивка.Трябваше му почивка.
Никълъс
Никълъс

Брой мнения : 313
Join date : 04.01.2013
Age : 28

Върнете се в началото Go down

Имението ХДХД Empty Re: Имението ХДХД

Писане by Наталья. 4/1/2013, 21:02

Без да казва нищо отиде до банята и взе хапчетата за който я бе помолил, да всичко това, не бе никак ама никак добре.. Върна се в кухнята и ги остави на плота, а след това се облегна на него поглеждайки го..
- Само драскотина? Хайде, Ник стига и ти и аз знаем, че не е само драскотина! -каза му тя поклащайки главата си, всичко това и идваше много в повече от колкото би трябвало..
- Ами ако бе по - надолу, ако бе сърцето ти Ник? Какво тогава.. Не извинявай, на теб не ти пука, забравих, че не ти пука кой ще страда и какво ще оставиш след себе си - каза му тя като обгърна ръцете си, всякаш изведнъж бе захладняло и бе станало по - студено от обикновенно..- Прекално уморен, си Никълъс.. спри поне за няколко дни, моля те! Вземи си почивка поне за няколко дена... - молеше го тя, както винаги тя се молеше, а той и отказваше..Но някак се надяваше поне този път да я послуша
Наталья.
Наталья.

Брой мнения : 398
Join date : 04.01.2013

Върнете се в началото Go down

Имението ХДХД Empty Re: Имението ХДХД

Писане by Никълъс 4/1/2013, 21:16

Никълъс повдигна едната си вежда и направи замислена физиономия.
-Да кажем,че спра за три дни.Какво ще правя през това време?Ще лежа и ще пия?Не Нат. Опитвал съм.Не мога да спра.Не искам.-той изсипа в шепата си няколко хапчета и си наля чаша вода.Когато ги изпи затвори очи и потри лицето си.
А може би тя бе права.Трябваше му почивка.
Трябваше да спре.Дори за кратко.Трябваше,но знаеше,че останели тук.Под един покрив с нея нещата ще загрубеят.Ще се появят всичките им проблеми...Ще трябва да ги обсъждат ид а взимат решения.А той не искаше да взима решения.Не и такива застрашаващи щастието му. А той бе щастлив.Въпреки,че тя ходеше при други.На него не му трябваше да прави секс.Бе минал тази фаза от живота си.
Поредната въздишка се откъсна от гърдите му.
-Ще отида да се изкъпя.После...Трябва да поспя.-той тръгна към вратата ис е спря на нея.
-Интересува ме какво правиш...И няма да ти позволя да правиш такива глупости.Докато дишам..Ти ще бъдеш здрава и читава.Няма да ти позволя да се съсипваш.-той млъкна и излезе от кухнята изкачвайки се бавно по стълбите.
Никълъс
Никълъс

Брой мнения : 313
Join date : 04.01.2013
Age : 28

Върнете се в началото Go down

Имението ХДХД Empty Re: Имението ХДХД

Писане by Наталья. 4/1/2013, 21:29

Наталья поклати глава, не знаеше какво да направи, за да го спре.. Но нещо в нея се надигаше, всичко това, бе една голяма мъка за нея и за съзнанието й.
Не искаше да го загуби.. не искаше наистина някой ден той да не се прибере у дома, да не го види.. не тя не искаше това..
Въздъхна и започна да събира нещата, който бяха останали, а след това влезна в банята.. Влезна в персоналната стая и викна Лена.. да почисти всичката кръв, която бе падала от него..
Поклащайки глава, тя просто вече нямаше сили да се бори с него и с желанието му да си върши работата..
Качи се по стълбите, качвайки се в стаята, а той явно бе в банята, защото го нямаше в леглото..
Преглътна цялото си его и се запъти на там отваряйки вратата, и облягайки се на рамката..
- Ник, аз.. аз наистина съжалявам, за всичко последните два дни.. Просто онази русата ми дойде в повече.. а знаеш, каква ставам, когато ревността ме обземе. - каза му тя, като притвори очите си, а след това се върна обратно отваряйки гардероба и вадейки нощницата си, а след това, просто се шмугна в леглото, загледана в тавана..
Наталья.
Наталья.

Брой мнения : 398
Join date : 04.01.2013

Върнете се в началото Go down

Имението ХДХД Empty Re: Имението ХДХД

Писане by Никълъс 4/1/2013, 22:03

Никълъс въздъхна и я погледна.
Не знаеше какво да направи.Той излезе от банята увил хавлия около ханша си.
Той се спря на вратата и я погледна.Прокара ръка през мократа си коса и готов да каже нещо се спря.
Отиде до гаредроба и си извади едни черни боксерки.
Несигурен пристъпи към леглото.
-Искаш ли да спя в хола?-не,че той искаше да спи там,но пък не можеше да й се натрапи.Всъщност дори нямаше да чака да му каже.
Той взе възглавницата си и за втора поредна нощ слезе в хола.Дори не си направи труда да пуска телевизора просто легна и затвори очи.
Но не заспа.Не успя.Стоеше като камък върху белия диван и размишляваше.
Никълъс
Никълъс

Брой мнения : 313
Join date : 04.01.2013
Age : 28

Върнете се в началото Go down

Имението ХДХД Empty Re: Имението ХДХД

Писане by Наталья. 4/1/2013, 22:42

Нати погледна след него, не й се искаше той да спи в хола. Не никак даже, а и минутите, който минаваха не не можепе, не искаше искаше той да се върне обратно в леглото. Искаше просто да не се бяха карали, да не бяха стигали до отношенията, не искам да говоря и да спя с теб в едно легло..
Да искаше просто отношенията да им бяха такива каквито са преди няма и десет дена.
Искаше й се единствено и само да се обичат, да спят заедно и да спре да ходи и да търси това, което й липсва при друг.. Не искаше да го получава само от него.. Да милва само него... Но въпреки, че както се изрази той ; да не беше единствения между краката й, но наистина бе единствения в сърцето й..
Стана и излезна от стаята, тръгна надолу по стълбите, и стигна до хола.
Някак си знаеше той, все още не спеше, подпря се на облегалката и го погледна и да бе права, той все още не спеше.
- Ник, хайде стига ела си в леглото, хем ще ти е по одобнно , щем няма да се кривиш втора поредна вечер тук. - каза му тихичко тя, липсваше й чувството, че той е до нея, някак бе й самото когато него го нямаше и усещаше празнотата на леглото..
- А и леглото е толкова пусто без теб.. - надяваше се да се върне в леглото им, а не да продължава да спи на дивана, а и понякога я бе страх, че когато го нямаше щеше да се случи нещо лошо. Не само я бе страх, но имаше някакво такова гадно чувство, че скоро време щеше да се случи нещо, наистина лошо..
Наталья.
Наталья.

Брой мнения : 398
Join date : 04.01.2013

Върнете се в началото Go down

Имението ХДХД Empty Re: Имението ХДХД

Писане by Никълъс 5/1/2013, 10:07

Никълъс въздъхна и отвори очи.
Да.Беше пусто.Той я погледна и се надигна стискайки зъби.
Обезболяващите които бе изпил скоро щяха да го приспят със сигурност.
И може би нямаше много време преди да почне да му се вие свят.
-Добре.Просто...-за първи път Ник вдигна ръце към нея все едно,за да я спре.Да не ходи към него,да не го докова сили нещо подобно.
-Просто нека спазваме дистанция.Окей?Само тази нощ.-той знаеше,че няма да е само тази нощ,но не искаше.Не можеше.
Някак си му бе...Не гнусно,но болно,че тя е била с друг.А той самият не бе преспал с друга.Чувстваше се наказан за нещо,което не бе сторил.
Просто трябваше да обмисли нещата и тогава всичко щеше да се нареди.
Почивка.Да.Ето това трябваше да направи.Да си почине няколко дни.Да поговори с Наталья и да решат какво искат да правят с живота си/
Никълъс
Никълъс

Брой мнения : 313
Join date : 04.01.2013
Age : 28

Върнете се в началото Go down

Имението ХДХД Empty Re: Имението ХДХД

Писане by Наталья. 5/1/2013, 12:22

Наталья му кимна съгласявайки се с думите му, явно наистина си бе заслужила това отновшение.
Но някак си не й се искаше да продължават да са така.. Искаше просто един път за винаги всичко да се нареди и да няма кой - кого наранил, но явно в нейния живот такова щастие не можеше да има.
- Добре, хайде да лягаме - каза му тя, като без да се приближава, без да го докосва или да казва каквото й да е било повече тръгнаха обратно към спалнята. Да определено тази нощ щеше да бъде наистина дълга..
Без дори да поглежда към него още с влизането в стаята тя легна и се скри из между завивките, усещаше топлината, която се носеше от тялото му, въпреки дистанцията която спазваше с него.
Но не можа да заспи, не просто притвори очите си и тихичко му каза;
-Лека нощ.. - а след това замлъкна не казавайки нито дума повече.
Знаеше, че лекарствата бързо ще го преспят, а на нея самата не й трябваше много време да заспи..
******
По някое време Нати се пробуди от шум, идващ именно от долния етаж, бутна на няколко пъти Ник, но той не реагира, явно хапчетата който бе пил наистина го бяха приспали..
За това просто се отказа от опитите си да го събужда и самата тя реши да провери какво се случваше..
Но това определено щеше да е най - голямата грешка, която правеше някога. Слезна тихо по стъпалата, и запристъпва пазейки тишина към хола.. В момента, в който навлезна навътре нечий ръце се увиха около кръста й, усети силния мирис на нещо неприятно, когато друга ръка постави парцал на устните й покривайки носа й ...
Това бе единственото което помнеше, след това всичко потъна в тъмнина...
Наталья.
Наталья.

Брой мнения : 398
Join date : 04.01.2013

Върнете се в началото Go down

Имението ХДХД Empty Re: Имението ХДХД

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 1 от 2 1, 2  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите