Fifty Shades Of Grey..
Добре дошли във форума на Петдесен нюанса сиво. Радваме се да Ви видим, тук. Желаем Ви приятен престой във форума.

Join the forum, it's quick and easy

Fifty Shades Of Grey..
Добре дошли във форума на Петдесен нюанса сиво. Радваме се да Ви видим, тук. Желаем Ви приятен престой във форума.
Fifty Shades Of Grey..
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
the site plot
the site plot
50 нюанса ви предлага интересно приключение без вампири, върколаци и други такива! Потопете се в света на бедните и богатите, средната класа и сигурното издигане на обществото към върха. Тук можете да развивате героите си свободно- да намирате техните роднини и приятели, да започнете собствен бизнес и да претърпява спадове и възходи в своя живот. Сиатъл ви очаква, скъпи мои!
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» thanks to imagination we can create miracles;
Дома на Алекзандър Empty13/4/2013, 00:06 by Наталья.

» Покрива, от където се виждат светлините на града
Дома на Алекзандър Empty12/2/2013, 08:16 by lora.

» Спалните
Дома на Алекзандър Empty9/2/2013, 05:06 by Julian Verlaine

» Апартамента на Лесбърн
Дома на Алекзандър Empty9/2/2013, 05:05 by Julian Verlaine

» Annabell Tuck.
Дома на Алекзандър Empty8/2/2013, 13:49 by Julian Verlaine

» Пентхаусът на Джулиън
Дома на Алекзандър Empty3/2/2013, 12:42 by lora.

» Клубът по танци на мадам Мартинели
Дома на Алекзандър Empty3/2/2013, 08:51 by Фльор Талес

» Площада
Дома на Алекзандър Empty2/2/2013, 21:26 by Джеръми

» Търся си другарче за РП
Дома на Алекзандър Empty1/2/2013, 06:24 by Holland Harley

Май 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Календар Календар

Affiliates
free forum


Дома на Алекзандър

2 posters

Go down

Дома на Алекзандър Empty Дома на Алекзандър

Писане by Alexander. 4/1/2013, 16:49

Дома на Алекзандър 1020links
Alexander.
Alexander.

Брой мнения : 47
Join date : 04.01.2013

Върнете се в началото Go down

Дома на Алекзандър Empty Re: Дома на Алекзандър

Писане by Brooklyn. 4/1/2013, 17:10

За пореден път бях прекалила със пиенето.Със няколко приятелки бяхме излезли и както обикновено те си намериха компания.След поредното обаждане на малоумната ми сестра реших че трябва да се прибера иначе щеше да ме отнесе заедно със вратата в момента в който вляза вкъщи.Залитах по улиците със чантата си.Положението си беше отчайващо.Както си вървях по средата на улицата токчето на едната ми обувка се счупи.
-Упс .. -казах с някакъв детински глас.Огледах се наоколо,но нямаше никой.Взех обувките си в ръка и продължих да вървя.Бях облечена във черна рокля обсипана с милион пайети.Косата ми беше вдигната на нещо което вече само приличаше на опашка.Гривните по ръцете ми тракаха една след друга.
През целия ден не се бях веснала вкъщи.Най-вероятно сега трябваше да изтърпя гнусния глас на Скарлет.Свих в една уличка и се запътих към къщата,която искрено се надявах да е моята.Потърсих ключа си и в следващия момент осъзнах че съм изгубила чантата си или просто я бях забравила някъде.Звъннах на звънеца.Хич не ми пукаше че ще събудя цялата къща.Нищо не ми пукаше в момента.След около десет минути чакане вратата се отвори. Полу заспал мъж отвори вратата.
-Я имаме нов иконом -казах със нотка на щастие.-Не знаеш ли че не е позволено да се спи по време на работа ? Не се притеснявай аз ти прощавам !
След като впих устни в неговите и влязох през вратата.Дори не забелязах че това не беше моята къща.
Brooklyn.
Brooklyn.

Брой мнения : 160
Join date : 04.01.2013

Върнете се в началото Go down

Дома на Алекзандър Empty Re: Дома на Алекзандър

Писане by Alexander. 4/1/2013, 18:16

Тишина, тишина всичко бе толкова тихо и спокойно. Съня на Алекзандър бе прекрасен и определено се радваше, че няма кой да го обезпокой в момента. И да прекъсне неговия сън..
До момента, в който чу едно извъняване, а след това второ , трето. Отвори очи раздразено, и изстена от ужас, кой ли го безпокоеше по това време.
Стана с мъки и слезна по стълбите и отвори вратата, потърка очите си сънено, когато видя момичето, което седеше пред входната врата.
Седеше и слушаше думите й, без да говори, все още не можеше да ги възприеме, но в момента, когато тя впи устни в неговите, той се ококори срещу й.
Продължаваше да я гледа докато най - накрая не асимилира думите й, когато тя се запъти навътре в дома му.
Тръгна след нея, като хвана не чак толкова нежно ръката над лакатя й, и я върна обратно обръщайки я към себе си.
А тялото й се сблъска с неговото.
- Къде си мислиш, че отиваш? Не знам коя си, какво правиш в моята къща, но определено не се намираш у вас.. - каза й той, като усети алкохолния й дъх. Може би долавяше уиски, водка и коняк.. колкото й да бе неприятно, можеше да те сгрее точно както ирландско уиски в студена зимна нощ..
- Та какво правиш тук?
Alexander.
Alexander.

Брой мнения : 47
Join date : 04.01.2013

Върнете се в началото Go down

Дома на Алекзандър Empty Re: Дома на Алекзандър

Писане by Brooklyn. 4/1/2013, 18:35

Изхилих му се пияно на среща му.И след това продължих да се смея и смея и смея.Дори самата аз не знаех защо се смея.За това че отново бях объркала къщата си или на изражението с което ме гледаше.
-Аз съм .. -започнах след като спрях да се смея и тук се омотах.Май бях забравила името си. - Не помня как се казвам но ми викат Би .. -казах замислено.Пръстите на едната ми ръка се намираха на долната ми устна.Бях забила поглед във пода и се чудех.След малко пак се разсмях.-Името ми няма значение .. важното е че съм от семейство Куин ...-потупах го по рамото .-Обещавам че ще ти дам много пари .. ако ме оставиш да спя тук .. мисля че изгубих пътя към вкъщи.
Движенията ми бяха забавени.Говорих с някакъв звънлив и детински глас.Хванах го за ръката и започнах да му се моля като малко дете:
-Моляте,моляте,молятее .. няма да ме забележиш .. а и едва ли съвестта ще те остави на мира,ако някой ме отвлече по пътя .. Може би тогава ти ще този на който му ще е най-кофти ..
Поклатих глава сещайки се за така нареченото ми семейство.Определено нямаше да е загуба за никой ако просто изчезна ...
Brooklyn.
Brooklyn.

Брой мнения : 160
Join date : 04.01.2013

Върнете се в началото Go down

Дома на Алекзандър Empty Re: Дома на Алекзандър

Писане by Alexander. 4/1/2013, 18:57

Алекзандър поклати глава.. Да бе права въпреки, че не му пукаше особено, какво щеше да й се случи ако я пуснеше да си върви.Все пак той не бе от онези на който им пука.. Не той бе точно обратното..
Но докато момичето му се молеше, нещо в него се пречупи и въздъхна ядосано..
- Добре, хайде ела - каза и той като се закачва по стълбите, разбира се все още не му бе минало, че бяха прекъснали така спокойния му сън, но какво можеше да стори, освен да я сложи да спи, а след това да се върне към него, ако му се случеше де.. Да точно това щеше да направи.
Отвори вратата на съседната стая и я погледна. - Хайде лягай да спиш, и следващия път не забравяй къде живееш - каза й той, като я придържаше, за да не падне докато стигнеше леглото, сложи я да седне на него и сабу обувките й. А след това й роклята й, оставяйки я на страна. Не искаше да оглежда тялото й, поради факта, че познавайки себе си, щеше да се изкуши, а той определено не харесваше пияни жени в леглото си.. Да точно така, бутна я за да легне и я зави..
- Приятно въртене с тавана... - каза й той поклащайки глава и излезна от стаята, след това самия той си легна отново, и заспа за броени секунди..

На сутринта се събуди, а така не му се ставаше. Все пак почивните дни му бяха най - сладки, нямаше напрежение, нямаше нищо.. А определено неговия живот бе изпълнен с такова..
Обу анцонг и слезна по стълбите към първия етаж, казвайки на Долорес да му направи кафе, седна на дивана и се загледа във вестниците.. Очкавайки момичето от снощи да се събуди
Alexander.
Alexander.

Брой мнения : 47
Join date : 04.01.2013

Върнете се в началото Go down

Дома на Алекзандър Empty Re: Дома на Алекзандър

Писане by Brooklyn. 4/1/2013, 19:22

Усмихвах се по много странен начин,докато той ме заведе във една наистина голяма стая.Дори не се възпротивих когато започна да съблича роклята ми.Отначало си мислех че ще се възползва от мене.Не че ми пречеше нещо де .. Но той просто ме зави и ме остави малко разочарована.След секунди се унесох във тих и дълбок сън ..

-------------

Сутрешната светлина прободе очите ми.В момента във който разбрах че вече не спя,силно главоболие ме завладя.По скоро беше махмурлук.Станах и се хванах за главата.Нима беше възможно болката да е толкова силна ?
След една разходка из стаята разбрах че не съм в нас.Кой знае къде бях прекарала вечерта.Реших че трябва да сляза и да се запозная със последния ми любовник, както и да му обясня че между нас не е имало нищо повече от секс.В последно време това се превърна в игра.Сутрин когато трябваше да се събудя,трябваше да разбера с кого съм спала.Започваше да става досадно,макар и да ми беше забавно.
Облякох роклята и понечих да си взема обувките,когато видях че токчето беше счупено.
-Мамка му .. -прошепнах тихо.Този чифт беше един от любимите,но изглежда трябваше да си купя друг.Още днес следобед щях да отида по магазините.Но това сега ен беше важно трябваше да се прибера.Слязох на първия етаж и видях мъж.В главата ми се зароди нормалния въпрос “Как съм могла да спя с него ? “.
-Добро утро .. -казах с тих глас.-Аз .. такова .. мисля че е време да си вървя ..-Беше ми неловко. Не можех да намеря точните думи.
Brooklyn.
Brooklyn.

Брой мнения : 160
Join date : 04.01.2013

Върнете се в началото Go down

Дома на Алекзандър Empty Re: Дома на Алекзандър

Писане by Alexander. 6/1/2013, 00:32

Алекзандър я погледна поклащайки глава, и откъсвайки очите си от вестника, се зачуди дали това наистина бе момиче, което му бе налетялото снощи..
Това момиче, което се чувстваше неудобно от действията, който си мислеше, че е извършила.
А в интерес на истината те нищо не бяха правили. Обърна се към нея и се разсмя..
- Спокойно Би...снощи нищо не се е случвало.. Заведох те в стаята и те сложих да си легнеш.. Не съм се възползвал от теб.. А й не искаш ли да закусиш преди да изчезнеш? - попита я той, като лего и смигна, а след това се върна отново към заниманието си.
Защо ли се чувстваше в момента точно като някой чичко, който не можеше да се отърве от вестника. Или това беше просто оправдание, за да я отблъсне от себе си.
Въпреки, че момичето дори и пияно, дори и събудило се токущо беше наистина прекрасно.. Не можеше да не забележи, какви красви черти в същност притежаваше тя..
Alexander.
Alexander.

Брой мнения : 47
Join date : 04.01.2013

Върнете се в началото Go down

Дома на Алекзандър Empty Re: Дома на Алекзандър

Писане by Brooklyn. 6/1/2013, 02:43

Засмях се.Наистина се успокоих,когато ми каза, че не сме правили нищо.Усмивка се разля по лицето ми.
-Ами ... защо пък не ?
Така или иначе отдавна бях закъсняла.Дали щях да се прибера сега или след два часа нямаше огромно значение.Седнах срещу него и прокарах ръка през косата си.Гримът ми отдавна го нямаше и сега приличах на нищо в буквалния смисъл.Беше ми неудобно,от факта че той ме беше видял във двата ми най-ужасни вида: когато съм пияна, и рано сутринта.
Друг странен факт беше това,че той почти не ми обръщаше внимание от което ми стана още по неудобно.Корема ми се беше свил на топката.Цареше тишина наоколо.Зачух се,защо изобщо останах.Дори не знаех името му.Е, беше възможно да ми го е казал,но да го помня.Започнах да кърша ръце оглеждайки голямата стая в която се намирахме.Определено къщата беше много хубава.Напрежението витаеше наоколо .. е поне за мен.До колкото разбирах под това колко съсредоточен беше върху вестника едва ли щеше да започне той разговор.
-Извинявай .. не знам дали снощи си ми казал името си.. но нещо ми отбягва от главата ..
Добре.По - тъпо никога до сега не се бях държала.Нима беше възможно ??Чувствах се прекалено разголена.Бях само със една рокля и .. обувки които бяха за боклука.Какво за Бога още правех тук ? Изправих се рязко.
-Знаеш ли какво .. остави ..най-добре е да си вървя .. и без това имаш работа .. извинявай, ако съм сторила нещо което не трябва .. -Тръгнах към вратата,но се спрях.-Ако може да ми кажеш къде по - точно се намирам .. ще е супер.
Не бях сигурна в кой от всички квартали съм,но определено не бях на близо до вкъщи.Изглежда че деня ми започна наистина много скапано.
Brooklyn.
Brooklyn.

Брой мнения : 160
Join date : 04.01.2013

Върнете се в началото Go down

Дома на Алекзандър Empty Re: Дома на Алекзандър

Писане by Alexander. 6/1/2013, 22:52

Той поклати глава, мамка му дори не го бе оставила да си дочете вестника за да й обърне внимание;
Стана рязко от мястото си и хвана ръката й дърпайки я рязко към себе си, а тялото й се срещна с неговото
- Алекзандър - каза, само знаеше, че го е разбрала какво има в предвид.
Бе наистина красива, въпреки че му изглеждаше и много дива.. и определено му се стори от онези малки разглезени богаташки..
- Виж, изяж си закуската, а след това аз лично ще те закарам у вас. Все пак не би искала да те наблюдават в такова състояние. Нали принцесо? - попита я той като се подсмихна леко, накланяйки главата си надолу, поглеждайи я в очите усети дъха й, все още имаше следи от алкохола, който явно бе погълнала снощи..
Но подейства наелектризиращо върху му..
- Съгласна ли си, Би? - попита я като леко прочисти гърлото си, и я пусна отдръпвайки се от нея..
Alexander.
Alexander.

Брой мнения : 47
Join date : 04.01.2013

Върнете се в началото Go down

Дома на Алекзандър Empty Re: Дома на Алекзандър

Писане by Brooklyn. 6/1/2013, 23:04

Гледах го втренчено с леко отворена уста.Когато ме придърпа при себе си усетих с каква сила разполагаше и това честно казано ме привлече и то доста.Не можех да откъсна поглед от устните му.Тези толкова меки устни.Искаше ми се да усетя вкуса им.
Мамка му.Как ми действаше само.В момента във който се отдалечи от мен, имах чувството че е взел и частица с мен.Сякаш остана огромна празнина в мен.Имаше нещо в него което ме накара да остана.Просто трябваше да остана при него.И името му .. толкова приятно звучеше ..
-Алекзандър ... - прошепнах тихо,така че той да не ме чуе.Бях сложа ръка пред устните си.Усмихнах се и се настаних до него.Почувствах се длъжна, да използвам името му в изречение и казах :
-Наистина благодаря ти, Алек .. за това че си ме оставил да преспя тук .. както и за това че не си се възползвал от мен.. Много мъже биха го направили на твое място.-Говорех глупости.Пълни глупости.И не можех да се спра.-Е .. виж .. не съм свикнала да закусвам.Обикновено ставам по обед .. но чаша кафе не бих отказала.
Поредната усмивка.Какво ми ставаше ?
Brooklyn.
Brooklyn.

Брой мнения : 160
Join date : 04.01.2013

Върнете се в началото Go down

Дома на Алекзандър Empty Re: Дома на Алекзандър

Писане by Alexander. 6/1/2013, 23:15

Алекзандър й се усмихна, като повика Марта, за да донесе кафе на госпожицата.
А когато тя се появи, той и заръча, да донесе по силно кафе, и още едно за него, но този път да бъде по - слабо.
-Няма проблем, просто трябваше да не врахлиташ взимайки ме за спящтия иконом - поклати глава усмихвайки се, а след това се обърна и й се усмихна.
- Само ми кажи, кога и къде трябва да те закарам и ще го направя, но следващия път когато решиш да се отбиваш, позвъни за да имам предвид... Че ще бъдя събуден по среднощ.. - засмя се той, знаеше, че сигурно повече нямаше да я види, а някак си му се искаше да я види отното..
Нещо в нея го привлече и нямаше си на представа какво. Имайки предвид, че тя не изглеждаше на повече от деветнадесет, и опредлено бе с около девет години по малада от него. Но все пак бе пълнолетна нали,,, това нямаше как да му попречи да му допада.. Е определено може би имаше много е нея, което му допадаше, тялото й бе наистина прекрасно, въпреки начина по които се държеше.
Тя бе наистина като цвете..
Alexander.
Alexander.

Брой мнения : 47
Join date : 04.01.2013

Върнете се в началото Go down

Дома на Алекзандър Empty Re: Дома на Алекзандър

Писане by Brooklyn. 6/1/2013, 23:24

Засмях се.Ето как се бях озовала тук.Отново бях объркала дома си.Отпих от кафето все така загледана в него.
-Ами .. аз отдавна съм закъсняла .. така че няма проблем,кога ще прибера.Едва ли му пука на някой вкъщи де ..
Усмивката ми изведнъж помръкна.Сетих се за сестра ми .. най-вероятно щеше да ме овика.Не че ми пукаше .. А щом ставаше дума за родителите ми.. те вероятно дори не бяха забелязали че ме няма.Щом Скарлет беше наоколо те не виждаха нищо друго освен блестящата си дъщеря.
-А иначе .. ако ми дадеш номера си .. определено може да ти се обадя .. след като открия къде ми е телефона и чантата разбира се.
Определено ми се искаше да го видя пак, въпреки разликата в годините.Не че беше проблем.Аз си бях пълнолетна и можех да правя каквото си искам.Съвсем скоро мислех да се изнеса от нас.Нищо не ме задържаше във тази тъпа къща.Мразех ги всичките.Мразех дори и икономката която си беше жива клюкарка.Не пропускаше случай да каже нещо против мен,когато си мислеше че не съм в стаята.
Brooklyn.
Brooklyn.

Брой мнения : 160
Join date : 04.01.2013

Върнете се в началото Go down

Дома на Алекзандър Empty Re: Дома на Алекзандър

Писане by Alexander. 6/1/2013, 23:36

Алек я погледна повдигайки едната си вежда..
- Аз мисля, че родителите ти, са се притеснили за теб.. В смисъл виж кое време е а ти все още не си се прибрала. Ако имах дъщеря като теб и аз бих се притеснил - леко се подсмихна, а тогава Марта влезна с кафетата, остави едното пред Би, а за другото Алек протегна ръка отпивайки прекрасна глътка кафе, което наистина му достави удоволствие.
- Ще ти го дам, но предпочитам следващия път, да не си пияна заляна до козирката. Или пък да ми се обадиш да те пребирам от някъде именно заради това - засмя се оставяйки чашата на масата пред себе си. Не че имаше нещо против пияните жени, но те бяха прекалено лесни.
А познавайки Алекзандър, той бе на този принцип. Че когато иска нещо трябва да се бори, за да е негово. А всичко, което имаш не бе защото се бе оставил на баща му, и не бе останал богатото дете на татко си.. не именно защото се бе борил, за това имаше всичко, което искаше..
Alexander.
Alexander.

Брой мнения : 47
Join date : 04.01.2013

Върнете се в началото Go down

Дома на Алекзандър Empty Re: Дома на Алекзандър

Писане by Brooklyn. 6/1/2013, 23:45

-Хах .. -искрена усмивка се появи по лицето ми.- Не познаваш моите родителите .. единственото което ги интересува е сестра ми... Скарлет това .. Скарлет онова .. Скарлет е перфектната дъщеря докато аз .. единственото което правят е да ми давам пари .. не че имам нещо против ..
Нямах намерение да бъда твърде откровена с него.Не че нещо,но просто не го познавах кой знае колко добре, макар че ми вдъхваше някакво доверие.
-И колкото до това, едва ли има вечер в която да съм трезва ..
Направих съмнителна физиономия и отпих от кафето.Беше ми много приятно да си говоря с него,но едва ли му правех кой знае колкото добро впечателние като му казах последното.
-Така де .. искам да кажа че почти всяка вечер съм навън с приятелки .. и знаеш как е ..
Продължавах да се усмихвам.Колко ли жалка изглеждах в очите му ? Най-вероятно доста.. и да определено състоянието ми беше отчайващо.Нямах си ни най-малка идея какво ще правя с бъдещето си.Бях зарязала училището.Едвам изтраях дванадесет години,макар че честно казано в гимназията не беше кой знае колко зле.Все пак аз бях кралицата не някой друг.Обичах да унижавам хората и не ми пукаше за мнението им.. но във Алек имаше нещо което ме караше да бъда по добра или по скоро да се правя на по добра пред него.
Brooklyn.
Brooklyn.

Брой мнения : 160
Join date : 04.01.2013

Върнете се в началото Go down

Дома на Алекзандър Empty Re: Дома на Алекзандър

Писане by Alexander. 6/1/2013, 23:53

Алекзандър поклати глава.. Зачуди се защо ли родителите й се държат, така но това бяха семейни отношения нали така? А той не бе никой, за да й казва какво да прави с житова си нали?
- Би, нали знаеш, че една млада дама като теб.. В същност зарежи в смисъл, аз не съм никой, че да ти давам акъл нали така? Пий колкото искаш, но да знаеш един ден ще се опариш от това.. - поклати глава поглеждайки към нея.
Да самят той бе така , пиеше, хоикаше имаше верни приятели, но всичко което бе направил..
Е това бе лошо, и определено не искаше никой да разбира какво бе сторил. Не искаше никой, да знае какво минало в същност имаше той..
Та той се бе отрекал от фамилията си, само и само да не го свързват с онова семейство, семейството, което той бе погубил и защо?
Именно заради алкохола и начина му на живот тогава.. Поклато глава не искаше да се връща в миналото
И изведнъж му дойде чудесна идея..
-Видях, че си счупила токчето на обувките си . Какво ще кажеш, да идем до мола преди да те откарам у вас? - попита я той. Някак си му се искаше да прекара малкоповече време снея. А какво по хубаво от това да предложиш на момиче да обиколих с него магазините в мола?
Alexander.
Alexander.

Брой мнения : 47
Join date : 04.01.2013

Върнете се в началото Go down

Дома на Алекзандър Empty Re: Дома на Алекзандър

Писане by Brooklyn. 7/1/2013, 00:10

Стана ми гадно.Изглежда не беше очарован от това което представлявах.И го разбирах естествено.
-О .. не забрави да ида в такъв вид във мола .. моляте .. -казах с престорено разгневен глас.-Първо ще отидем до нас да се оправя .. и след това отиваме в мола,щом толкова държиш .. но от сега те предупреждавам че съм голям капиз,щом става думи за дрехи или обувки.
Засмях се.Едва ли щеше да изтърпи цял ден в мола заедно с мен.
-След това може да идем някъде да пийнем нещо ..за безалкохолно говоря ..
Казах след като видях погледа му.
-Хайде върви да се оправиш .. -казах като го потупах по коляното.-Не те искам с ангунг във мола !
Станах и той докато отиде на втория започнах да оглеждам къщата.Определено имаше вкус щом ставаше дума за обзавеждане.
Brooklyn.
Brooklyn.

Брой мнения : 160
Join date : 04.01.2013

Върнете се в началото Go down

Дома на Алекзандър Empty Re: Дома на Алекзандър

Писане by Alexander. 7/1/2013, 00:18

"Жени" каза си мислено Алек, и поклати глава ставайки от мясотото си
- Добре, както кажеш - отвърна й той, качвайки се обратно нагоре за да се проблече, въпреки, че по анцунг му бе толкова удобно.. но както казахме жени..
Отвори гардероба си, и извади един чифт дънки подменяйки долнището си с тях, а след това и една черна тениска, която прилепна идеално върху тялото му.
Но все пак на вън не бе лято, за това наметна едно яке отгоре и обу обувките си. Да добре докарахме спортно елегантния вид, на който Алекзандър така държеше.
Слизайки по стълбите той взе от една купа ключовете за БМВ-то си и продължи надолу към хола. Влизайки я погледна, а това някак го накара да се усмихне
Приближи се
- Моля те, не ми казвай само, че ще се бавиш часове във вас - каза й той застанал пред нея.
Опредлено би изтърпял пазара й, но не й да я чака да се оправя в тях..
- Хайде, колкото по - бързо толкова по - добре - сподели и той, като подаде ръкат аси към нея. Опредлено Алек можеше, да е всичко, но джентълменските наклоности не му липсваха.
Alexander.
Alexander.

Брой мнения : 47
Join date : 04.01.2013

Върнете се в началото Go down

Дома на Алекзандър Empty Re: Дома на Алекзандър

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите