Fifty Shades Of Grey..
Добре дошли във форума на Петдесен нюанса сиво. Радваме се да Ви видим, тук. Желаем Ви приятен престой във форума.

Join the forum, it's quick and easy

Fifty Shades Of Grey..
Добре дошли във форума на Петдесен нюанса сиво. Радваме се да Ви видим, тук. Желаем Ви приятен престой във форума.
Fifty Shades Of Grey..
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
the site plot
the site plot
50 нюанса ви предлага интересно приключение без вампири, върколаци и други такива! Потопете се в света на бедните и богатите, средната класа и сигурното издигане на обществото към върха. Тук можете да развивате героите си свободно- да намирате техните роднини и приятели, да започнете собствен бизнес и да претърпява спадове и възходи в своя живот. Сиатъл ви очаква, скъпи мои!
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» thanks to imagination we can create miracles;
Нощен клуб "Рене" Empty13/4/2013, 00:06 by Наталья.

» Покрива, от където се виждат светлините на града
Нощен клуб "Рене" Empty12/2/2013, 08:16 by lora.

» Спалните
Нощен клуб "Рене" Empty9/2/2013, 05:06 by Julian Verlaine

» Апартамента на Лесбърн
Нощен клуб "Рене" Empty9/2/2013, 05:05 by Julian Verlaine

» Annabell Tuck.
Нощен клуб "Рене" Empty8/2/2013, 13:49 by Julian Verlaine

» Пентхаусът на Джулиън
Нощен клуб "Рене" Empty3/2/2013, 12:42 by lora.

» Клубът по танци на мадам Мартинели
Нощен клуб "Рене" Empty3/2/2013, 08:51 by Фльор Талес

» Площада
Нощен клуб "Рене" Empty2/2/2013, 21:26 by Джеръми

» Търся си другарче за РП
Нощен клуб "Рене" Empty1/2/2013, 06:24 by Holland Harley

Май 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Календар Календар

Affiliates
free forum


Нощен клуб "Рене"

3 posters

Go down

Нощен клуб "Рене" Empty Нощен клуб "Рене"

Писане by Edgar Rene. 4/1/2013, 09:14

Нощен клуб "Рене" Tumblr_lyosaisAG51r6reiro1_500_large
Edgar Rene.
Edgar Rene.
Admin

Брой мнения : 223
Join date : 30.12.2012

https://give-me-love.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Нощен клуб "Рене" Empty Re: Нощен клуб "Рене"

Писане by Моника Сандърс 10/1/2013, 17:44

Моника Сандърс оправи косата си и включи слушалката в ухото си.
Гласът на Елиът прозвуча дрезгаво от силното вълнение.
-Трябва само да наблюдаваш Джон Харис.Без прибързани действия.Дори недей да го прелъстяваш.Там си само като свидетел,че е жив и че няма да направи някоя глупост.-Моника се засмя и без дори да отговори се наведе,за да оправи каишката на черните токчета,които прилепваха по крака й перфектно.
-Да действаме.-гласът й както винаги звучеше прекалено мелодично за професията й.Едно от проклятията на това да си жена агент.
Лека въздишка се откъсна от гърдите й докато слизаше по стълбите на хотела си,пред които я чакаше черна кола.Сандърс не познаваше шофьора,но не й и трябваше.Двадесет минути мълчание и хвърляне на погледи в огледалото за задно виждане й бяха пределно достатъчни,за да разбере,че изглежда достатъчно добре за нощен клуб.
Когато слезе от колата за пореден път чу гласа на Елиът,който нареждаше и обясняваше.
-Млъквай зубар.-изсъска Сандърс и се усмихна мило на охраната.
-Поканена съм от господин Харис.-набития охранител дори не я провери,като чу името на богаташа.
С наперена походка Моника влезе и качвайки се в асансьора,за нощния клуб Тя оправи за пореден път дългата си коса.Секунди по-късно лъскавите врати на асансьора се отвориха,а тялото й сякаш бе пометено от музиката и миризмата на алкохол и скъпи пури.
Залепяйки за лицето си дежурната усмивка Сандърс влезе в клуба,а очите й се разходиха по лицата на присъстващите.По-голямата част от мъжете бяха пияни,а другата половина водеха разговори и сделки.Жените от агенция за компаньонки,която използваха всички богаташи и Джон Харис.
Тръгвайки бавно към него Моника усети нечии ръце по дупето си.
-Ей!Знам,че дупето ми е страхотно,но то е само за гледане не за пипане!-чуха се възгласи на одобрение и смях преди тя да продължи напред.Въпреки,че бе агент Сандърс нямаше очи и на гърба,пропуск.Моника се блъсна с някой и мърморейки под носа си прошепна.
-Съжалявам за баналното сблъскване.
Моника Сандърс
Моника Сандърс

Брой мнения : 28
Join date : 08.01.2013
Age : 28

Върнете се в началото Go down

Нощен клуб "Рене" Empty Re: Нощен клуб "Рене"

Писане by Andrew Parker. 10/1/2013, 19:58


-Отиваш ли някъде Андрю ? -гласът на майка ми прокънтя в ушите ми.Защо винаги когато се опитвах да се измъкна незабелязано ме хващаше.Вече не бях дете за да ме държи толкова изкъсо, а и още нямаше десет вечерта.Въпреки всичко обаче това беше майка ми.Госпожа Изабела Паркър.Определено на името трябваше да се сложи табу. Аз лично, ако можех да стоя колкото е възможно по - далеч от нея, но за жалост .. тя ме беше родила и бях нейна кръв а от това се мразех наистина много.
-До колкото си спомням съм на двадесет и четири години, майко.Това според законите във Съединените щати се нарича пълнолетност.
Иронична усмивка заигра по лицето ми.Обичах когато и отговарях така.Жената махна вестника от очите си и наведе очилата си, за да ме огледа по - добре.
-И не закъснявай, утре трябва да се видим с кмета.
-Довиждане ...
Казах това докато излизах.Тъкмо преди няколко часа бяхме пристигнали във Сиатъл и имах отчаяна нужда от силно питие.Наложи се два пъти да мина по една и съща улица.От часове бях тук, а вече мразех града и всички в него.Винаги в началото беше така и никога не се подобряваше.От град във град без посока, единствено с целта да се махна от там където всички ме познаваха и одумваха.
Ръцете ми бяха в джобовете на якето.Просто следвах улицата, докато в ляво от мен не чух силна музика.Огледах се наоколо, сякаш се чудех дали някой няма да ме познае ? Каква ирония, в това нямаше никакъв смисъл.В момента в който прекрачих прага, музиката проглуши ушите ми.Запътих се към бара, но в този момент нещо или по скоро някой се блъсна в мен.Отне ми няколко секунди за да изуча чертите на момичето,което се извини за “нелепото сблъскване“.
“Е, Андрю може и да ти хареса във Сиатъл. “
Тънко гласче се обади някъде в мен.
-Не ти вярвам.-казах ясно.Чернокоската ме погледна изненадано.Определено не беше разбрала за какво говоря.-Не ти вярвам, че съжаляваш ! Ако наистина искаш да се извиниш, то тогава ще ме оставиш да те черпя питие ..
Вдигнах вежди въпросително, без да откъсвам поглед от лицето и' , изучавайки и запомняйки всеки милиметър от гладката и' кожа.
Andrew Parker.
Andrew Parker.

Брой мнения : 39
Join date : 10.01.2013

Върнете се в началото Go down

Нощен клуб "Рене" Empty Re: Нощен клуб "Рене"

Писане by Моника Сандърс 10/1/2013, 20:45

Моника се усмихна и оправи косата си.Очите й спряха за секунда на задачата й,а после на мъжа пред нея.
Като цяло Сандърс бе "лезбийка" или поне така твърдеше след изнасилването,но в действителност това бе лъжа.Жестока лъжа.Дори в случая самата тя усещаше колко глупаво постъпваше,че лъже останалите.Но с този мъж пред нея не се познаваше и тази вечер щеше да завърже приятелство.
-Питие?-тя повдигна перфектно оформените си вежди и въздъхна.
-Направи ги две.-Сандърс обходи с поглед русият мъж,които бе точно нещо,което тя никога,ама никога не бе имала в компанията си.Цивилен.
Искаше й се да знае какво е тя самата да е такава..Без преструвките,оръжията и всичко останало и може би щеше да успее...Но само може би.Въпреки,че имаше още много време до края на вечерта.Не..Сандърс нямаше да мисли за работа.Тя погледна към бара и после към мъжът с готиното кожено яке.
-Една маргарита.-каза преди да седне на високия стол.Сандърс кръстоса дългите си крака и забарабани с лакираните си нокти по плота.
Моника Сандърс
Моника Сандърс

Брой мнения : 28
Join date : 08.01.2013
Age : 28

Върнете се в началото Go down

Нощен клуб "Рене" Empty Re: Нощен клуб "Рене"

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите