Fifty Shades Of Grey..
Добре дошли във форума на Петдесен нюанса сиво. Радваме се да Ви видим, тук. Желаем Ви приятен престой във форума.

Join the forum, it's quick and easy

Fifty Shades Of Grey..
Добре дошли във форума на Петдесен нюанса сиво. Радваме се да Ви видим, тук. Желаем Ви приятен престой във форума.
Fifty Shades Of Grey..
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
the site plot
the site plot
50 нюанса ви предлага интересно приключение без вампири, върколаци и други такива! Потопете се в света на бедните и богатите, средната класа и сигурното издигане на обществото към върха. Тук можете да развивате героите си свободно- да намирате техните роднини и приятели, да започнете собствен бизнес и да претърпява спадове и възходи в своя живот. Сиатъл ви очаква, скъпи мои!
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» thanks to imagination we can create miracles;
Home, sweet home.. Empty13/4/2013, 00:06 by Наталья.

» Покрива, от където се виждат светлините на града
Home, sweet home.. Empty12/2/2013, 08:16 by lora.

» Спалните
Home, sweet home.. Empty9/2/2013, 05:06 by Julian Verlaine

» Апартамента на Лесбърн
Home, sweet home.. Empty9/2/2013, 05:05 by Julian Verlaine

» Annabell Tuck.
Home, sweet home.. Empty8/2/2013, 13:49 by Julian Verlaine

» Пентхаусът на Джулиън
Home, sweet home.. Empty3/2/2013, 12:42 by lora.

» Клубът по танци на мадам Мартинели
Home, sweet home.. Empty3/2/2013, 08:51 by Фльор Талес

» Площада
Home, sweet home.. Empty2/2/2013, 21:26 by Джеръми

» Търся си другарче за РП
Home, sweet home.. Empty1/2/2013, 06:24 by Holland Harley

Май 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Календар Календар

Affiliates
free forum


Home, sweet home..

2 posters

Go down

Home, sweet home.. Empty Home, sweet home..

Писане by Renesmee 7/1/2013, 19:57

Spoiler:
Renesmee
Renesmee

Брой мнения : 10
Join date : 06.01.2013

Върнете се в началото Go down

Home, sweet home.. Empty Re: Home, sweet home..

Писане by Victor Collins 7/1/2013, 20:28

********************* (продължение)

След като се изправих от нея и й казах, че ще остана известно време тук, погледнах на вън подозрително. Не ми се искаше да има някой, който да е видял тази сцена, макар и да изглеждаше, че е нещо обикновено, освен ако не забележи сълзите й. От прозореца се виждаше градината и дворните лампи, но нямаше никой. Улицата беше доста пуста вечер, за това нямаше опасност.
Обърнах се към момичето и се загледах в нея. Не биваше да ставам мил, не бях такъв, колкото и красива да беше, всички бяха под моето ниво и се покланяха под краката ми. Тя не беше по-различна, просто беше по-красиво момиче, но това само й позволяваше малко по-добри обноски.
Приближих се отново към дивана и се спрях до нея. Изглеждаше толкова малка под тялото ми, а аз сякаш бях господар. Не можех да се фокусирам нормално към нея, а тя ме гледаше с отвращение. Гнева ми избиваше вътрешно, нямаше да се пречупя. Хванах грубо брадичката й и я накара да вдигне глава към мен. Аз бях прав, докато тя беше седнала на дивана и не можеше да отмести погледа си, защото я карах насила да ме гледа.
- Нека се разберем отново.
Наведох се и седнах в края на масата пред нея, като все още държах грубо брадичката й.
- Сериозен съм, не смей да си правиш ебавки с мен, не знаеш колко по-лошо можеш да загазиш. Знам какво си направила в миналото и сега трябваше да ти се върне, ще живееш вечно с това. Да преговорим, няма да се обаждаме на полиция, нали? Няма да казваш на никого за мен, нали? Само да посмееш да направиш една единствена грешчица, ето толкова дребна да е дори, повярвай ми, ще ти коства живота. Разбрахме ли се?!
Съвсем леко засилих захвата на ръката си и я гледах с животинските си очи. Тя беше като скъпоценен камък пред мен, а аз бях нищожеството, обвито в човешка плът.
- Ще остана няколко дни.
Казах като за край на черешката и се изправих отново като я пуснах вече. Тръгнах бавно към коридора и се запътих към стълбите, но се обърнах за последно.
- И между другото се казвам Виктор, приятно ми е. Може да си чувала по новините за мен, лека изненада ти направих. Идвам след малко.
Тръгнах нагоре по стълбите и накрая отидох да си взема душ в банята. Около 5 минутен душ си взех и бързо слезнах, като се преоблякох разбира се. Нямаше да ходя гол пред нея, колкото и да ми се искаше.
Victor Collins
Victor Collins

Брой мнения : 34
Join date : 06.01.2013

Върнете се в началото Go down

Home, sweet home.. Empty Re: Home, sweet home..

Писане by Renesmee 7/1/2013, 21:44

Виковете ми, както и сълзите не го тревожиха.Виках му да спре, опитвах се да го избутам, но нищо от това не се получаваше.. Затова накрая просто се оставих, нямаше какво повече да направя или кажа.. Просто оставих нежеланите сълзи да се стичат по лицето ми, а болката да ме разяжда.Вече дори не крещях, сдържах виковете си, след като осъзнах, че това му доставяше повече удоволствие.
След като всичко свърши просто се обух и се свих на дивана.. Не исках да ме гледа, нито аз да виждам него.. Вече ме беше гнус дори от самата мен, не знаех как ще мога да се погледна в огледалото..Вече предпочитах да ме беше убил още в началото и всичко да беше свършило.. а сега.. сега трябваше да го трая тук още няколко дни.Но дори когато се махнеше, тази мисъл щеше да живее с мен цял живот.
- Вече не ме е страх от това дали ще ме убиеш, дори би ме зарадвало.
Вече нямаше и следа от сълзите, които бяха попили в кожата ми, погледът ми беше безчувствен, а гласът ми беше станал леко дрезгав от случката преди минути. Не се опитвах да си отместя главата когато ме караше да го гледам.. Беше ми противно, но не протистирах.. Всъщност с всяка една минута осъзнавах колко жалък беше, за да стигне до това ниво.
Renesmee
Renesmee

Брой мнения : 10
Join date : 06.01.2013

Върнете се в началото Go down

Home, sweet home.. Empty Re: Home, sweet home..

Писане by Victor Collins 7/1/2013, 21:54

След като се изкъпах слезнах отново при нея. Надявах се да й липсвах, защото тя на мен определено ми липсваше. Тези 5 минути не знам как успях да издържа, но бях най-после отново при нея. Ех, колко красива беше, имаше късмет, че исках да оставя детето в нея, което щеше да ми роди скоро.
- Не съм луд.
Седнах до нея най-спокойно сякаш бяхме на кафе. Защо всички мислеха убийците за психично болни? Просто изразяваха по този начин гнева си, като дете претърпявах различни ситуации, побойщата от родителите ми също, сега всичко ми се отразяваше и не можех да го върна. Изливах си по този начин гнева и се чувствах много по-добре.
- Ще ми разкажеш ли за миналото си? За теб? Така или иначе трябва да се сближим, известно време ще сме заедно за добро или лошо.
Свалих поглед надолу за момент.
- Може ли да спя до теб?
Victor Collins
Victor Collins

Брой мнения : 34
Join date : 06.01.2013

Върнете се в началото Go down

Home, sweet home.. Empty Re: Home, sweet home..

Писане by Renesmee 7/1/2013, 22:14

- Ти току-що ме...
Дори не можех да го кажа на глас, не исках да го повярвам.Вместо да довърша изречението си само въздъхнах тежко без да го поглеждам.
- Как изобщо можеш да говориш изобщо с мен?Защо оставаш тук?
Изправих се и тръгнах към кухнята..не исках да съм близо до него.
- Не, не може да спиш до мен..
Казах докато вървях и стигнах до кухнята, където седнах да един стол, гледайки в нищото...Вече не ми пукаше какво щеше да направи с мен.. Да ме бие, да ме изнасили отново, да ме убие.. все тая беше за мен.. Сякаш за няколко минути изключих всичките си чувства.. Нямаше за какво да живея.. Нямах семейство, пари, близки.. какво имах изобщо?Защо да се борех срещу него?
Renesmee
Renesmee

Брой мнения : 10
Join date : 06.01.2013

Върнете се в началото Go down

Home, sweet home.. Empty Re: Home, sweet home..

Писане by Victor Collins 7/1/2013, 22:21

- Защото.. съм мил гост! Знам, че имаш нужда от някой мъж тук, нямаш гадже, сама си, близките ти ги няма, нима не искаш компанията ми?
Сякаш думите й ме натъжиха, което не беше добре за нея. Беше огромна грешка да забраниш нещо на един сериен убиец. Огромна! Дойдох след малко при нея и я погледнах от вратата, но без да се приближавам.
- Не ме ли харесваш?!
Дръпнах един стол и седнах до нея, но малко по-далече, знаех, че не ме желае сега, трябваше да започна с добрите маниери.
- Ето за това сега съм такова "чудовище", и мен цял живот никой не ме иска, отблъскван съм от дете, нямам никого, за това съм сега така, един ден и ти можеш да станеш така. Не ме обвинявай, всеки изперква след време. Казват, че съм душевно луд, да, има истина, но е заради глупавите родители. Заради тях сега съм така, никога не се интересуваха от мен, знам, че и твоята история е такава. Може да се каже, че те разбирам.. тук съм ако искаш да поговорим.
Въздъхнах при спомените за семейството ми, но без много огризения се изправих от малкия стол и тръгнах нагоре към стълбите и след малко легнах на някакво удобно легло.
Victor Collins
Victor Collins

Брой мнения : 34
Join date : 06.01.2013

Върнете се в началото Go down

Home, sweet home.. Empty Re: Home, sweet home..

Писане by Renesmee 7/1/2013, 22:36

- Нямам нужда от мъже, най-вече от такива като теб.
Говорих бавно и тихо, но така че да ме чуе.. Не ме беше страх от него, нека правеше каквото си иска, това не ме притесняваше.
- Чудно защо ли не те харесвам..
В момента ми идваше да грабна ножа и да го победя в собствената му игра.. И, боже, можех да го направя!Имах смелост!Но не исках да ставам като него.. Не исках да бъда откачена убийца.
- Не обвинявай другите за това какъв си решил да бъдеш ти.. С малко воля сега щеше да си добър човек.. или наистина си за лудница.
Не исках да го питам от къде имаше цялата информация за мен, това беше последното нещо, което ме интересуваше.. Всъщност в момента всичко по равно не ме интересуваше.
След малко той отиде някъде, а аз реших, че ще си лягам затова се качих по стълбите и отворих вратата на стаята ми..
- Какво правиш на леглото ми?
Казах спокойно, с леко отегчен глас.. Трябваше да го очаквам.. Но не изразявах никакъв страх, само презрение.
Renesmee
Renesmee

Брой мнения : 10
Join date : 06.01.2013

Върнете се в началото Go down

Home, sweet home.. Empty Re: Home, sweet home..

Писане by Victor Collins 8/1/2013, 04:38

Докато се качвах по стълбите размишлявах на това как ме отблъскваше, нещо май не ме харесваше. Е, вярно е, че малко така насила я.. изнасилих, има за какво да не ме харесва, но не се опитва да ме разбере. Изглеждаше интересна личност, имаше нещо в нея, което ме караше да се замисля, че направих нещо много лошо и трябваше да бъда спрян преди време.
С тази мисъл дори се съблякох до половина и легнах на леглото, което не знаех какво е и затворих очи като бях погълнат от дълбоките мисли, но изведнъж гласът й ми наруши мислите, а очите ми рязко се отвориха.
- Твоето?
Повдигнах една вежда изненадано, за момент не ми мина през ума, че има възможност това да е нейното легло. Умът ми беше съвсем другаде и това беше последното нещо, което изобщо си мислех.
- Извини ме, видях го и реших, че мога да легна, приех го за гостна.. стаята ти.
Изправих се бавно от леглото и се спрях да я погледна за момент. След това бавно тръгнах надолу по стълбите и отидох на дивана. Вероятно сега й се искаше да падна по стълбите. Легнах на дивана и бързо се онесох.
Victor Collins
Victor Collins

Брой мнения : 34
Join date : 06.01.2013

Върнете се в началото Go down

Home, sweet home.. Empty Re: Home, sweet home..

Писане by Renesmee 8/1/2013, 10:16

Отдръпнах се от вратата, за да може да мине и го оставих да прави каквото си иска.. Странно беше как изведнъж стана толкова мил.. Не знаех дали до сутринта вече няма да ме е убил с тези промени на настроението му.Или просто получи това, което искаше и вече ме остави..почти на спокойствие?Както и да е.. не исках да мисля сега за него.. Просто се преоблякох и си легнах, като се повъртях малко преди да заспя.
---НА СУТРИНТА---
Събудих се и в първия миг всичко беше нормално.. но само в първия.Следващия момент всичко от снощи почна да минава като на лента пред очите ми.. и се стреснах.Стреснах се от случилото се, от това как не ми е пукало дори, как съм се държала. Донякъде ми харесваше това държание на непукист в мен, но от друга страна доста ме стряскаше..
Слязох предпазливо по стълбите и се отправих към кухнята.. Започнах да правя закуска..просто ми трябваше нещо, с което да се разсейвам, но това не помогна особено.Затова чаках да видя какво ще последва..
Renesmee
Renesmee

Брой мнения : 10
Join date : 06.01.2013

Върнете се в началото Go down

Home, sweet home.. Empty Re: Home, sweet home..

Писане by Victor Collins 8/1/2013, 14:23

Събудих се по едно време, а вън беше светло. Погледнах сънено часовника и разтърках очи и се изправих. Винаги бях така сутрин, блеех някъде настрани и не загрявах кой ден сме или какво е в момента. Започнах бавно да си спомням когато виждах наоколо предметите.
Изправих се и след малко пристъпих към кухнята, усещах някакъв аромат идващ от там и тогава видях русокоската, която май се опитваше да се разсее. Надявах се да успява с това разсейване.
- Сготви ми нещо.
Промърморих докато я гледах, не знаех дали я стреснах така, но определено бях зловещ заради начина по който изведнъж се появих от нищото. Бях като дух, минаващ през стените на къщата.
- И го искам до 15 минути.
Заповядах й и се върнах към хола и пуснах телевизора. Сутрин си бях такъв, обичах да командвам и да ме слушат, макар и кухнята да беше пълна с ножове не ме беше страх. Дори и да ме убие на сън, светът нямаше да изгуби много, но предпочитах така да умра отколкото да бъда предаден.
- Ще ми.. разкажеш ли за себе си?
Victor Collins
Victor Collins

Брой мнения : 34
Join date : 06.01.2013

Върнете се в началото Go down

Home, sweet home.. Empty Re: Home, sweet home..

Писане by Renesmee 9/1/2013, 20:32

Всичко беше спокойно докато той не се появи.. и започна да командва.Да, може би в началото се изплаших, но щом започна да ме командва вече не издържах.Бутнах тигана настрани от котлона и отидох вбесено при него..
- Виж какво, може би ти си ненормалният убиец тук, но това е моята къща!Нямаш право да ме командваш!Тръгвай си!Веднага!Или аз отивам при полицията и не ми пука дали ще ме убиеш!
Изчаках го няколко минути да видя какво ще направи и след като не се помръдна тръгнах забързано към входната врата като излязох.. Може би още малко ми трябваше да съм свободна от него.
Renesmee
Renesmee

Брой мнения : 10
Join date : 06.01.2013

Върнете се в началото Go down

Home, sweet home.. Empty Re: Home, sweet home..

Писане by Victor Collins 9/1/2013, 20:45

Замълчах при заплахите й. Момичето имаше прав, аз си се нанесох тук, в нейната къща, а тя се страхуваше от мен, сигурно искаше да ме прати на майната ми, жалко, че беше толкова сладка и добра гостенка. Не възразих, сладураната можеше да направи каквото си искаше, все пак кой бях аз освен един убиец?
- Ами ако аз съм от полицията?
Секнах я на крачка от изхода на вратата. Все пак не бях убиец, бях убил много малко хора, бях по-скоро крадец, оказа се, че тя имаше лошия късмет да е в къщата и трябваше да се отърва от нея. Мислех, че това ще я накара да млъкне, ала не. Всяка секунда е промяна за нов живот, можеше и при мен да е.
- Ако бях убиец нямаше ли да си чувала за мен? Някой.. известен? Не ти ли е ясно, че до сега щях да те убия ако бях убиец? Ако съм пратен от родителите ти? За наказанието на детето ти?
Замълчах за миг и отидох да седна на дивана мълчаливо.
- Родителите ти са истински боклуци, справила си се добре без тях.
Victor Collins
Victor Collins

Брой мнения : 34
Join date : 06.01.2013

Върнете се в началото Go down

Home, sweet home.. Empty Re: Home, sweet home..

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите