Fifty Shades Of Grey..
Добре дошли във форума на Петдесен нюанса сиво. Радваме се да Ви видим, тук. Желаем Ви приятен престой във форума.

Join the forum, it's quick and easy

Fifty Shades Of Grey..
Добре дошли във форума на Петдесен нюанса сиво. Радваме се да Ви видим, тук. Желаем Ви приятен престой във форума.
Fifty Shades Of Grey..
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
the site plot
the site plot
50 нюанса ви предлага интересно приключение без вампири, върколаци и други такива! Потопете се в света на бедните и богатите, средната класа и сигурното издигане на обществото към върха. Тук можете да развивате героите си свободно- да намирате техните роднини и приятели, да започнете собствен бизнес и да претърпява спадове и възходи в своя живот. Сиатъл ви очаква, скъпи мои!
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» thanks to imagination we can create miracles;
Кафенето       Empty13/4/2013, 00:06 by Наталья.

» Покрива, от където се виждат светлините на града
Кафенето       Empty12/2/2013, 08:16 by lora.

» Спалните
Кафенето       Empty9/2/2013, 05:06 by Julian Verlaine

» Апартамента на Лесбърн
Кафенето       Empty9/2/2013, 05:05 by Julian Verlaine

» Annabell Tuck.
Кафенето       Empty8/2/2013, 13:49 by Julian Verlaine

» Пентхаусът на Джулиън
Кафенето       Empty3/2/2013, 12:42 by lora.

» Клубът по танци на мадам Мартинели
Кафенето       Empty3/2/2013, 08:51 by Фльор Талес

» Площада
Кафенето       Empty2/2/2013, 21:26 by Джеръми

» Търся си другарче за РП
Кафенето       Empty1/2/2013, 06:24 by Holland Harley

Май 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Календар Календар

Affiliates
free forum


Кафенето

5 posters

Go down

Кафенето       Empty Кафенето

Писане by Julian Verlaine 2/1/2013, 15:48

Кафенето       Tumblr_mcsm0rJtPG1qfffyto1_500
Julian Verlaine
Julian Verlaine

Брой мнения : 273
Join date : 30.12.2012

Върнете се в началото Go down

Кафенето       Empty Re: Кафенето

Писане by florence. 5/1/2013, 09:51

Понякога мразех да живея в съвременния свят , където всичко се управляваше от технологиите.Добре де ,почти всичко. Сутрин мразех телефона си.Когато най-сладко съм потънал в страната на сънищата той решава да наруши поредния ми мокър сън.
"Ало, жив ли си след снощи?"
"Не, не съм.Вдигам ти от отвъдното."

Бам и тръшвам телефона.Захвърлям го някъде.После се сещам , колко много го обичам вечер , когато трябваше да позвъня на някоя дама.Тръгвам да го търся,но не го намирам.
О,Боже, защо съм гол?
Леглото ми беше обзето от една непозната жена , която лежеше и сякаш голото й тяло ми говореше да я оправя.
Не,Питър, не и тази сутрин.Намерих боксерките си , но нямаше следа нито от някакъв вид алкохол нито от ароматно и топло кафе.
Облякох набързо нещо и излязох.Предполагах ,че непозната щеше да намери пътя към дома си и няма да ме притеснява повече.
Кафенето срещу нас беше отворено.Великолепно.Седнах на масата до прозореца и си поръчах.Мамка му, бях спал с нея.Дано да не ми сипе нещо в питието.През цялото време я наблюдавах в ръцете.Когато ми го сервира се почувствах облекчен , че и днес ще преживея този ден.
Наоколо нямаше никой или по-точно никой интересен за мен.Всеки бързо влизаше и още по-бързо излизаше.
Обърнах се , а зад мен седеше Тя.По дяволите, какво правеше тя тук?
-Здравей, как си?
Не, не, не я познавах.Но това очарователно същество не бях го виждал наоколо.Трябваше да направя нещо и да я заговоря.Тя вдигна тъмно кафявите си очи към мен и ме погледна странно.
-Не се познаваме , нали?
florence.
florence.

Брой мнения : 21
Join date : 04.01.2013

Върнете се в началото Go down

Кафенето       Empty Re: Кафенето

Писане by Holland Harley 5/1/2013, 10:23

След вечерта, прекарана в малкият забутан бар някъде из тъмните улички на Сиатъл, Холанд имаше достатъчно пари за кафе и още малко за идната седмица, както и нуждата от едно силно кафе бе на лице. Едва четири часа сън не бяха достатъчно за пълноценна почивка на крехкото й тяло, но обсесия с кофеин компенсираше и след едно кафе в малката квартира над фотографското студио и още едно сега бе свежа като след десетчасов сън. В същото време, когато разглеждаше последните снимки, направени на Лорейн, и ги подреждаше по дати, събития или ефекти, чу нечий глас. В началото просто го пренебрегна, защото едва ли имаше някой, който да говори с нея в толкова ранен сутрешен час, пък и познатите й по това време не обикаляха из центъра на Сиатъл или някъде из улиците, където можеше да се срещнат хора от по-висшите класи. Пък и що за приятели можеше да има тя? Познаваха я единствено Лорейн, фотографката, чиято асистенкта бе през уикендите, Джеф, охранителят на малкия бар, в който петък вечер успяваше да си осигури по някое и друго коцертно шоу, както и собственика на същото заведение, чието име не успя да изплува в съзнанието й, и да не пропускаме част от обслужващия персонал и някой редовни клиенти, но се съмняваше някой от тях да бе тук по това време след снощи.
- Не мисля. – поклати глава и сви леко устни в опит да изобрази несигурност или отрицание по лицето си. И определено не го познаваше. Това бе ново лице за нейните очи, дори да имаше някакъв смътен спомен за тези черти. Вероятно го бе виждала на някоя от снимките на Лорейн. И след като разговорът бе започнат, Лу събра разхвърляните снимки на пук на всичкия си труд досега, размеси ги добре и ги подреди в ниска купчина.
- Името Холанд да ти е познато? – попита с лека доза сарказъм и по устните й пробягна бегла усмивка. – Защото така се казвам и съм била и по-добре.
Holland Harley
Holland Harley

Брой мнения : 44
Join date : 04.01.2013

Върнете се в началото Go down

Кафенето       Empty Re: Кафенето

Писане by florence. 5/1/2013, 11:25

Виждаше се умората в очите й , в устните й. По всичко си личеше , че бе преживяла тежка вечер и това ми хареса.Явно умееше да се забавлява или поне така изглеждаше.Няма нищо аз щях да стигна до дъното и да разбере , какво се криеше зад тази невинна уж усмивка.
В кафенето се долавяше съвсем леко някаква мелодия от телевизора.Бяха пуснали музикалния канал и изпълнителя бе Боб Дилън.Харесвах го.Правеше уникални неща.
-Имаш хубаво име.Рядко срещано.Не познавам друга жена с подобно име.Да, харесва ми.-отвърнах аз.
Кимнах й и посочих телевизора , което значеше само едно , че я поздравявам с тази песен.В интерес на истината не знаех как се казва ,но нямаше огромно значение понеже тя ме разбра и ми се усмихна.
-Аз съм Питър, приятно ми е. - подадох ръката си към нея ,а тя я стисна и се здрависахме.
Силна бе.Стискаше здраво като мъж.Евала.
Косата й беше дълга и прекрасна сякаш извадена от някоя книга.Думите не можеха да стигнат , за да я опиша.
Да, почти винаги забелязвах косата, след което очите и после всичко останало.Предполагам ми беше фетиш.Исках да потъна в нея и да усетя аромата й , но мисля ,че бе малко крайно все пак току-що се запознахме.
Не поисках покана и седнах при нея ,за да изпия остатъка от кафето си в нейната компания.
florence.
florence.

Брой мнения : 21
Join date : 04.01.2013

Върнете се в началото Go down

Кафенето       Empty Re: Кафенето

Писане by Holland Harley 5/1/2013, 16:13

Холанд хвърли бърз поглед към телевизора в дъното на кафенето съвсем близо до миниатюрния дървен бар и като че ли усмивката й се разшири. Не бе типичната фенка на изпълнителя, но тя будеше донякъде приятни спомени. Беше чувала този глас много пъти като понякога дори бе припявала съвсем бегло или пък бе чувала други да го правят. Самата мелодия носеше хармония и вероятно затова бе била толкова предпочитана за момента.
- Класики, а? – попита с бегло изумление и за момент в погледа й пробягна дяволитост. Според Лу съществуваха три типа хора: такива, които се обличат, за да приличат на някой друг, такива, които имитират някой друг, и такива, които въртят живота си около онова, което харесват. Още в първото впечателние го бе поставила в последната, когато може би Питър не спадаше в нито една от наличните възможности или поне малко се доближаваше до първата.
- А твоето име е... – спря преди да изрече някоя глупост и да си навлече гнева му. Съвсем ясно бе накъде отиваше изразът, но пак звучеше по-добре недоизказано. Но думите просто желаеха да излязат и несъзнателно след като отпи от последните глътки на кафето си Холанд продължи. – Ами.. Доста обикновено.
Никак не звучеше като обида, но пак си бе един вид такова, защото ако не харесва нещо като име или фамилия бе по-добре да си замълчи, защото имаше две опции: човекът отсреща й да си ги харесва или пък да няма начин, по който да ги смени без да попадне на нещо още по-комично като избор. И двата особено фатални.
- Съжалявам.. Петъчните вечери ми се отразяват зле. – добави почти на мига и затвори за секунда очи в опит да прогони зараждаща се отново болка със свойствата на мигрена. А тази сутрин сериозно си вярваше, че две кафета ще оправят всичко, когато всичко се повтаряше вече трети път. – Прекалено зле. – допълни малко по-тихо единствено себе си.
Holland Harley
Holland Harley

Брой мнения : 44
Join date : 04.01.2013

Върнете се в началото Go down

Кафенето       Empty Re: Кафенето

Писане by florence. 6/1/2013, 13:15

Докато се наслаждавах на Боб и чаках да свърши песента я погледнах.Мамка му, беше ми доста позната , но от къде?Със сигурност я познавах..или поне имах това чувство.Но нямаше шанс да сме си говорили или засичали погледите това вече щях да го запомня.Може би я познавах от друга паралелна вселена , която приличаше досущ на тази.Може би пък там съм я изчукал.Както и да е.Разговорът продължи нормално.Обичайните неща за едно ново познанство размяна на имена и подобни глупости.
- Да , определено е обикновено , но да не забравяме фактът , че човек не избира нито родителите си нито името си.Така , че тук съм невинен.- казах аз и се оплезих.Беше детско ,но пък обичах да го правя.
Тя беше най-красивото момиче тук-и-сега и събираше погледите на мъжете.Сигурно се чудиха тази красавица , какво прави с този мърляч ,но не ми пукаше , защото именно този мърляч беше с нея ,а не те.Можеха само да завиждат.Харесваше ми , когато хората ми завиждат.Особено за жените.Това увеличаваше малкото ми самочувствие.
Тя ми харесваше.Не бяхме разменили много думи ,но думите не бяха всичко , нали?
-Хубава си, наистина.Усмихни се.Виж всички те гледат.
Тя надигна огромните си очи към мен и се усмихна.Проблемът бе , че не можех да разбера фалшива или искрена усмивка бе.Надявах се да е искрена ,а не само , за да ме заблуди.Разговорът клонеше към приключване.Тя мълчеше.Аз мълчех.Не харесвах тишината:
-Госпожице , искате ли да отидем в нас?Имам бира и омлет.Живея точно отсреща.Заклевам се, не съм изнасилвач или сериен убиец.
florence.
florence.

Брой мнения : 21
Join date : 04.01.2013

Върнете се в началото Go down

Кафенето       Empty Re: Кафенето

Писане by Holland Harley 6/1/2013, 15:30

Истинате бе, че малко или много вероятно наистина привличаше чуждото внимание, но се съмняваше да бе по красота. Вероятно просто винаги бе възприемана като ново попълнение из населението на Сиатъл след като рядко оставаше забелязана или пък тук-там беше разпознавана по някой параграф от своя така кратък, но шарен живот. Все пак ако решеше да издаде автобиографична книга, то пълнежът бе на лице.
- Мисля, че те не се заклеват независимо от обстоятелствата.. – отговори през смях Холанд и допълнително прибра всичките разхвърляни предмети по едната половина на масата в чантата си. Все още бе рано да прецени дали алкохол, кафе, бира е добра комбинация в точно този ред, нито пък какво би се получило, ако към нея се прибави и четиричасов сън, но май възнамеряваше да опита. – И още по-малко споменават къде живеят.
Едва ли дори водеха жертвите си в домовете си, но тя не пожела да разсъждава повече над тази тема. В крайна сметка защо й бе въобще да мисли над поведението на криминално проявени, когато имаше съвсем бегла представа за него. Нужно бе обучение в тази сфера, което й липсваше.
- Значи живееш отсреща? Удобно място, ако те мързи да си направиш кафе. – констатира и отмести поглед от него през прозореца към отсрещната сграда сякаш можеше с точност да определи етажа и апартамента. Едва ли можеше да определи дори входа предвид слятостта на сградата с още една и още една.
- Е, ще тръгваме ли? – попита, когато извади една банкнота, достатъчна да покрие двете кафета, за да не се налага да очаква ресто, ако плащаше само за себе си, и се изправи, готова да го последва.
Holland Harley
Holland Harley

Брой мнения : 44
Join date : 04.01.2013

Върнете се в началото Go down

Кафенето       Empty Re: Кафенето

Писане by Bianca. 9/1/2013, 22:03

Горния край на вратата се удари в закаченото точно над нея звънче. Ударите на малкото топче в желязната камбанка и акустиката на почти празното кафене привлякоха погледите на малкото клиенти тук. По принцип Бианка си спомняше това кафене като едно от най - посещаваните в Сиатъл, но явно рано сутрин нямаше кой да дойде тук, освен малкото хора и очевидно Александър и Бианка. Господин Флеминг задържа вратата отворена, правейки път на Бианка като онези отдавна загубени индивиди от мъжки пол, наречени джентълмени. Точно такъв си го спомняше Бианка и колкото и да не обичаше да показва тази своя страна, той беше един от малкото. Истината беше, че нямаше втори като него. Той беше единствения, който беше успял да накара Бианка да се чувства по - специална, желана не само заради външния си вид и това 'и харесваше. Той беше единствения, докоснал сърцето 'и; накарал я да се изгуби в сините му очи; накарал я да мечтае за неща, които преди не си бе представяла никога или с никого.
Бианка огледа кафенето и посочи на Александър по - отдалечена маса в дъното на кафенето до един от прозорците. Щом той кимна одобрително с глава Би се усмихна и заедно тръгнаха към масата, все още държайки ръцете си. Засмя се наум, когато си помисли, че преди няколко години това държане за ръце 'и се виждаше леко прекалено. Но сега? Сега стига да беше с него, стига да беше неговата ръка, препрела пръсти с нейните, Бианка с удоволствие би останала по този начин с часове и нито веднъж не би го помислила за нещо прекалено.
Когато стигнаха масата се пуснаха и Би дръпна стола си назад. Преди обаче да седне на него свали коженото си яке и го метна на облегалката. Макар да беше януари месец, все още зимно и студено време, в кафенето беше достатъчно топло за момичето, че да го съблече. А и Александър разгорещяваше обстановката още повече.
Преди да е успяла да му каже каквото и да е или дори да го погледне право в онези изкушаващи сини очи, до тях се появи младолико момиче, на не повече от седемнадесет години, с широка усмивка на лицето си, за разлика от колежката си на отсрещната маса, която бе решила да си вземе кратка почивка за един сън.
Бианка върна погледа на сервитьорката до себе си. Момичето беше извадило вече едно малко тефтерче, което държеше с лявата си ръка, а с другата беше хванала химикалка, готова да запише на най - горния лист поръчката на Алекс и Ан.
- За мен мокачино - Бианка се усмихна и изчака момичето да запише. Обърна се към Александър. Той обаче имаше други приоритети този моменти и това бяха смс-ите, които не спираше да проверява и праща в продължение на минута. Все още гледаше към екрана на телефона си, когато усети погледите на двете момичета. Постави машината на масата и каза набързо своята поръчка. Младото момиче се завъртя на петите, докато все още записваше в тефтера си и се обърна на другата страна, след което ги напусна.
- Нещо спешно ли е? - попита тя, поглеждайки към телефона отново озовал се в ръцете му.
Ако беше така не искаше да го задържа при себе си, когато трябваше да е някъде другаде. Не беше от този тип жени, които заключваха мъжете си под ключ. В този момент няколко въпроса обаче се появиха като светкавица в съзнанието 'и. Питаше се дали са заедно и ако са как щеше да реагира семейството му. Вероятно я мислеха за виновна, след като сина и брат им беше съден защото беше спасил нея. Тя го бе довела до там, нали така?
Побърза да се отърве от тези мисли, съсредоточавайки се върху Алексансър и отговора му.
Bianca.
Bianca.

Брой мнения : 36
Join date : 04.01.2013

Върнете се в началото Go down

Кафенето       Empty Re: Кафенето

Писане by Alexander Flemming. 10/1/2013, 13:04

Флеминг не можеше да отрече, че забележителната външност на Бианка бе първото нещо, което бе привлякло вниманието му към нея. Не можеше да спре да я наблюдава в онзи нощен клуб, където случайно се бе озовал, за да извърши поредната лудост, придружен от Винсънт. Помнеше как в захлас наблюдаваше изкусителното й тяло докато танцува и как прехапваше устните си, задавайки си въпроса коя е тя. Още в първият момент Александър бе решил, че ще я има. Че тя ще бъде негова. В началото бе просто каприз, поредното нещо, което той искаше за себе си. Но след това се бе превърнало в нещо повече. Бе забелязал наивната й усмивка, онзи пламенен поглед, с който го предизвикваше всеки път, когато впие сините си ириси в неговите. А трудният й характер, упоритостта и желанието за живот, които я изпълваха го караха да я иска още повече. Помнеше как се опитваше постоянно да я впечатли, да я примами към себе си. Разбира се, отначало той искаше единствено да има идеалното й тяло, никога не му бе минавало през ума, че може да се влюби в нея и изобщо, че може да обича така. Тя бе първото момиче, отказало му да скочи в леглото му, а това още повече го бе стимулирало да я спечели. А сега Александър бе влюбен до уши, не му пукаше за нищо друго, бе готов на всичко за нея. Никога не си бе помислял, че Бианка е с него заради купищата пари, които има или заради фрашкания с банкноти портфейл или позлатените кредитни карти. Не. Макар тя да нямаше финансовите възможности както него, Алекс знаеше, че тя не иска да го използва, а после да го захвърли. И това бе доказвано след хилядите скандали, които имаха. Двамата винаги се връщаха един към друг, без значение какво се бе случило. И Александър чувстваше, че може дори да поеме куршум в гърдите за нея. Доверяваше й се сляпо и безрезервно, даваше й силата да разбие студеното му сърце.
Бяха влезли в кафенето преди броени минути и всичко беше наред докато телефонът му не започна да дава сигнал за ново съобщение. „Точно сега ли?” – попита се сам той в мислите си, а после бръкна в джоба си и изкара черния телефон. Отвори съобщенията си и остана изненадан, че Наталья му бе писала. Какво ли бе станало? В първият момент Алекс си помисли най-лошото – че Никълъс отново бе позволил някой да я нарани, но побърза да изрита тази мисъл от съзнанието си или рискуваше да се ядоса. А и Бианка си нямаше и на представа, че той все още поддържаше контакт с бившата си приятелка. Не знаеше и за случилото се преди седмица. За онази нощ, в която се бе напил, за да спре да мисли за любимата си и й бе изневерил.
Пръста му докосна екрана, а щом прочете съобщението, Флеминг остана вгледан в буквите няколко секунди. Не беше възможно, нали? Нямаше начин той да става баща. Дори не бе усетил кога младата сервитьорка бе дошла, а Бианка бе съобщила поръчката си. Усети погледите им, впити в лицето му и побърза да проговори.
- Дълго кафе с повече захар.
Процеди отнесено той, а после продължи да пише следващото съобщение. Трябваше да се види с рускинята и да поговорят. Никой не биваше да разбира, че бебето, което очаква бе именно наследник на Флеминг.
Той чу нежния глас на брюнетката до себе си, а после поклати глава, прибирайки телефона обратно в джоба си, усещайки как погледа й любопитно бе вперен в екрана.
- Не, нищо сериозно. Просто Винс и неговите глупости.
Повдигна нехайно рамене, а после простря ръце напред и я придърпа към себе си, така че да се облегне на гърдите му. Тя повдигна глава към него, а той побърза да впие устните си в нейните. Липсваха му вкуса на меките й устни, онова усещане, което се зараждаше в него всеки път, щом ги усети върху своите.
- Винаги ще бъдеш моето момиче, скъпа.
Каза той след като страстната им, наситена с нежност, но и желание целувка приключи. Допря устни до челото й, а няколко секунди по-късно младата сервитьорка се върна, сервирайки напитките им. Щом си тръгна, Александър се извърна към Бианка и погали бузата й, а после отново я целуна. Не можеше да се насити на устните й.
След това той взе чашата в ръка и отпи глътка от кофеиновата напитка. Извади кутията с цигари и запалката от дълбокия си джоб, а една цигара се озова между плътните му устни. Лош навик, който му доставяше удоволствие приблизително толкова, колкото и секса.

Alexander Flemming.
Alexander Flemming.

Брой мнения : 403
Join date : 04.01.2013

Върнете се в началото Go down

Кафенето       Empty Re: Кафенето

Писане by Bianca. 10/1/2013, 19:51

Погледа на Александър към екрана на телефона му не изглеждаше, че прочетеното беше някаква глупост, с която Винсън беше решил да го занимае в този момент. Беше различен, Александър изглеждаше изненадан, объркан и разтревожен. Бианка го познаваше прекалено добре, за да разбере кога той я лъжеше право в очите. Но изобщо не обърна внимание на опита му да я излъже. Беше се притеснила, защото беше видяла тревогата, изписала се на лицето му, докато той се опитваше да я прикрие. Виждаше, че беше объркан, но също така беше решил да я излъже, въпреки че знаеше, че не можеше да го направи, колкото и да му се искаше. И макар Би да мразеше някой да я лъже, най - вече някой неин близък, Александър вероятно имаше своите причини да го направи. Иначе защо би я излъгал? Александър никога не би направил подобно нещо, за да я нарани. Бианка беше убедена в това. Пък и всеки имаше правото на своите малки тайни, нали така? О, Бог бе свидетел, Бианка най - добре знаеше за това. Всеки имаше мръсните си тайни, които не биха споделили дори и с най - близкия си, било то, за да го предпазят, или просто, защото тези неща не трябва да се споделят с никой друг. Неща, които всички отнасяха в гроба си. И затова Бианка не каза абсолютно нищо. Просто замълча, не се издаде по никакъв начин, че знаеше за малката лъжа, която той така лесно 'и беше казал. А и в момента беше по - щастлива от всякога, не искаше да разваля нищо. Всичко беше идеално.
Усмихна се насреща му и обърна погледа си към момичето, донесло напитките им. Пресегна се към своята, обвивайки ръцете си около керамичната чаша, доближавайки я внимателно до устните си. Отпи от така любимата си напитка и я остави отново на масата, обръщайки се след това към Александър. Имаше ужасното чувство, че всичко това е поредният сън, един от малкото хубави (по - скоро единствените хубави, които имаше), от който щеше да се събуди много скоро, без да е успяла да му каже колко много му липсваше той. Колко много 'и липсваха целувките му, колко много 'и липсваха тези изпепеляващо сини очи, които той впиваше в нея и я омайваше с тях. Липсваше 'и начина, по който казваше ''скъпа''.
- Липсваше ми всичко това - каза тя. - Липсваше ми ти.
Наведе се към него и сля устните си с неговите в поредната страстна и продължителна целувка. След нея се отдръпна само на няколко сантиметра от него.
- А ти не забравяй, че винаги ще бъдеш моето момче и нищо и никой няма да промени това - подсмихна се, прехапвайки съвсем леко долната си устна.
Дръпна се назад и отново отпи от мокачиното в чашата си.
- Е, - Бианка остави чашата на масата и се обърна към Александър, - какво се случи с теб през цялото това време? - кръстоса краката си и вдигна въпросително вежди.
Bianca.
Bianca.

Брой мнения : 36
Join date : 04.01.2013

Върнете се в началото Go down

Кафенето       Empty Re: Кафенето

Писане by Alexander Flemming. 10/1/2013, 21:07

Александър обожаваше този нейн поглед – изпълнен с обожание, с топлота и разбиране. Погледнеше ли в очите й, той намираше всичко, от което се нуждае, за да му даде сили да продължи да живее и да се справи с трудностите. Имаше желанието да се бори, чувстваше се силен и пълен. Нали тъкмо за това наричаше Бианка своя половинка – защото тя беше всичко, което той не и го допълваше до съвършенство. А щом докоснеше устните й, имаше усещането, че са създадени единствено за него. Беше вярно, че повечето хора не мислеха по начина, по който той, но на него не му пукаше. Не се интересуваше, че малката му сестра не харесваше неговото момиче, защото смяташе, че е съсипала живота му и я смяташе за интересчийка, защото бе по-бедна от тях. Не се интересуваше, че баща му също не одобряваше неговата връзка поради същите причини. Бе благодарен на Винс, че му влизаше в положение и го разбираше относно нея. Александър не искаше да слуша околните, не го и правеше. Беше му достатъчно да я държи в ръцете си, близо до него и да слуша нежния й глас. Чувстваше се повече от жив, когато я докосваше и усещаше как сърцето й бие лудо всеки път, когато той се приближеше до нея.
- Обещавам, че никога няма да те оставя отново.
Прошепна тихо той, а после се усмихна. Цигарата се озова между устните му, а димът се разнесе като сива завеса около тях. Флеминг отпи от кафето си, а пръстите на свободната му ръка се настаниха върху нейната, галейки внимателно опакото на дланта й.
- В света от принцеси, ти си моята кралица, Би.
Отвърна й той, усмихвайки се доволно. Загледа се в устните й, припомняйки си колко много мразеше тя да ги прехапва. Успяваше да го подразни по онзи приятен, мъчителен начин, по който само тя умееше. Караше го да я желае до полуда, да загубва ума и дума, а единственото, което се въртеше в съзнанието му бе идеалното й голо тяло под неговото. Треперещо от удоволствие, копнеещо само за неговите ласки.
- Нищо особено… с Катрин се отчуждихме доста, не съм виждал баща си след делото, а Винс беше този, който остана и ми подаде рамо.
Въздъхна той, повдигайки нехайно рамене, а устните му се извиха в леко тъжна физиономия. „Също така току що научих, че ще имам дете от бившата си приятелка, с която с Винс правихме тройка преди две седмици и ти изневерих, защото не можех да спра да мисля за теб.” – допълни на ум той, но лицето му оставаше с онзи поглед от преди секунди. Смяташе да й спести всичко това, не можеше да допусне да я загуби точно когато си я бе върнал. Не знаеше как щеше да живее още ден, лишен от нейните ласки. Не искаше да я наранява, вече не. Искаше да я направи най-щастливото момиче в света и нямаше да позволи на никой да скрие усмивката от красивото й лице. Тютюневото изделие намери за последно своето убежище между горещите му устни, а после Александър угаси фаса в пепелника пред себе си.

Alexander Flemming.
Alexander Flemming.

Брой мнения : 403
Join date : 04.01.2013

Върнете се в началото Go down

Кафенето       Empty Re: Кафенето

Писане by Bianca. 13/1/2013, 20:15

- Съжалявам - каза тихо Бианка, но достатъчно Александър да я чуе, след което наведе леко глава надолу.
Чувстваше се изключително виновна. Сякаш тя беше виновна за всичко лошо в живота на Александър откакто се бяха срещнали в онзи нощен клуб. Чувстваше, че заради егоистичността си да посмее да открадне сърцето му сега той страдаше. Семейството му до известна степен му бе обърнало гръб когато той най - много се нуждаеше от тях и беше именно, защото тази изкусително примамлива синеока госпожица, бе дръзнала да го обикне така, както не е обичала никой никога досега, в същото време завъртайки и неговата глава в прекрасен танц на любов, която не са споделяли с никой друг под небе от емоции и страст в такт с щастието и приятните спомени на фона на ужасната реалност, която ги заобикаля и се опитва да ги привлече към себе си с всеки нов акорд.
Сестрата на Александър смяташе, че Бианка мисли само и единствено за себе си; че не заслужава брат 'и и, че никога няма да бъде на нивото му. Бианка беше така наречената средна класа, а той беше богат. Той имаше големи възможности и светло бъдеще, което Би му бе отнела, след като заради нея той беше пребил Виктор. Ако не беше Ан, Алекс никога не би направил подобно нещо, не и до такава степен, което да опетни както неговото име така и семейното. Баща му беше на същото мнение. И Бианка знаеше. Знаеше го много добре. За малкото пъти, в които ги бе срещала, беше успяла да прочете презрението в очите им към това, което е тя и, което притежава; към нея самата. Знаеше какво си мислят, знаеше какво се говори зад гърбовете на двамата с Алекс и всеки ден беше принудена да живее с вината, че беше съсипала живота му и бъдещето, което го очакваше; което щеше да му даде толкова много. Да му даде неща, които би дори и в най - смелите си мечти не би могла да му предложи. И всичко това само, защото се бе влюбила в него. Защото бе повече от егоистична, искайки го само за себе си.
Може би беше истина. Може би, след всичко, Бианка наистина бе провалила живота му и продължаваше да го прави с всяка секунда, прекарана с него. Може би всички бяха прави и тя грешеше. Може би беше прокълнатата, защото всеки, който обича в крайна сметка страдаше. Както Александър. Едвам не влезе в затвора, за Бога. Баща 'и умря, а майка 'и се побърка. Може би Бианка бе орисана да погубва всеки, който е позволила да докосне сърцето 'и. Сякаш то самото окървавяваше ръцете на докосналия го, проклинайки го на болка, която не можеше да бъде убита с алкохол или хапчета, колкото и да се опитва човек.
Осъзнаваше го. Разбираше, че ако нея я нямаше, ако Александър никога не я бе срещал, то сега той нямаше да има всичките тези проблеми на главата си. Но въпреки това продължаваше да бъде с Алекс, защото не можеше да си представи живот без него до себе си; без прегръдките му, ласките, гласа му, присъствието му. Вероятно трябваше да се отдръпне, да го остави и може би нещата щяха да се оправят. Но как щеше да направи това? Как щеше да се отдръпне от Александър, когато той беше постоянно в мислите 'и, в сърцето 'и.
Без да осъзнае погледа 'и се бе насочил към съдържанието на чашата пред нея, докато в същото време беше обзета от всички тези мисли. Щеше да се побърка. Тогава чу гласа му да я вика и бързо се върна в реалността. Повдигна глава към Александър с усмивка на лицето си, все едно всичко беше наред. Не искаше да го притеснява, очевидно имаше доста на главата си. Не му трябваха и нейните тревоги.
- Сигурна съм, че с Катрин ще си върнете старите взаимоотношения. А може и още по - добри. Просто всичко е въпрос на време - каза Би преди да отпие от мокачиното. - Що се отнася до баща ти, щом не вижда изключителните качества на сина си и не осъзнава колко достоен наследник има е негова загубата. - Ръката 'и нежно погали едната страна на образа му, погледна го с онзи топъл поглед, който можеше да стопи и айсберг.
Доближи се към Алекс и го дари с нежна, също толкова стопляща те целувка по устните.
- Винсънт е наистина добър приятел. Не го изпускай, в днешно време няма много такива.
Bianca.
Bianca.

Брой мнения : 36
Join date : 04.01.2013

Върнете се в началото Go down

Кафенето       Empty Re: Кафенето

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите