Fifty Shades Of Grey..
Добре дошли във форума на Петдесен нюанса сиво. Радваме се да Ви видим, тук. Желаем Ви приятен престой във форума.

Join the forum, it's quick and easy

Fifty Shades Of Grey..
Добре дошли във форума на Петдесен нюанса сиво. Радваме се да Ви видим, тук. Желаем Ви приятен престой във форума.
Fifty Shades Of Grey..
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
the site plot
the site plot
50 нюанса ви предлага интересно приключение без вампири, върколаци и други такива! Потопете се в света на бедните и богатите, средната класа и сигурното издигане на обществото към върха. Тук можете да развивате героите си свободно- да намирате техните роднини и приятели, да започнете собствен бизнес и да претърпява спадове и възходи в своя живот. Сиатъл ви очаква, скъпи мои!
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» thanks to imagination we can create miracles;
Queen's mansion Empty13/4/2013, 00:06 by Наталья.

» Покрива, от където се виждат светлините на града
Queen's mansion Empty12/2/2013, 08:16 by lora.

» Спалните
Queen's mansion Empty9/2/2013, 05:06 by Julian Verlaine

» Апартамента на Лесбърн
Queen's mansion Empty9/2/2013, 05:05 by Julian Verlaine

» Annabell Tuck.
Queen's mansion Empty8/2/2013, 13:49 by Julian Verlaine

» Пентхаусът на Джулиън
Queen's mansion Empty3/2/2013, 12:42 by lora.

» Клубът по танци на мадам Мартинели
Queen's mansion Empty3/2/2013, 08:51 by Фльор Талес

» Площада
Queen's mansion Empty2/2/2013, 21:26 by Джеръми

» Търся си другарче за РП
Queen's mansion Empty1/2/2013, 06:24 by Holland Harley

Май 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Календар Календар

Affiliates
free forum


Queen's mansion

2 posters

Go down

Queen's mansion Empty Queen's mansion

Писане by Brooklyn. 7/1/2013, 00:41

Queen's mansion Tumblr_mg8bj85IQU1ql6r8lo1_500
Brooklyn.
Brooklyn.

Брой мнения : 160
Join date : 04.01.2013

Върнете се в началото Go down

Queen's mansion Empty Re: Queen's mansion

Писане by Brooklyn. 7/1/2013, 00:51

Усмихнах се определено нямаше да се бавя много време.Гардероба ми беше подреден на сектори, за да мога бързо да избирам дрехи и обувки.При вида на колата му останах приятно изненадана.Босичка дотичах до колата и се качих на предната седалка.Огледах се няколко пъти в огледалото, опитвайки се да оправя що годе косата ми ..но без резултат.Когато стигнахме пред имението ми се усмихвах ..
-По добре ела с мен ..не ми се слушат бращолевиците на сестра ми..
Слязохме и още преди да съм почукала на вратата сестра ми отвори с думите:
-Къде беше ? -след което попадна на учудения поглед на Алек.
-Да .. забравих да спомена че ми е близначка .. -казах и се усмихнах виновно.-Алек .. това е така наречената ми сестра Скарлет.-удостоих я с със иронична усмивка.-Бях с него.. това е един мой приятел .. спокойно .. И имам намерение да излизам .. трябва да си купя нов телефон защото снощи изгубих моя и повярвай ми .. ако не беше той сега можех да седя мъртва в някоя канавка така че можеш да му благодариш ..
Бутнах вратата и влязох минавайки точно до нея.Бях повече от сигурна че на Алекзандър му е станало неудобно.Но определено нямаше причина.Започнах да свалям обиците си, а сестра ми прехвърча покрай мен по стълбите нагоре видимо ядосана.Не ми пукаше за нищо що се отнасяше за нея.
-Ако .. искаш може да дойдеш с мен горе .. докато се преоблека ..
Brooklyn.
Brooklyn.

Брой мнения : 160
Join date : 04.01.2013

Върнете се в началото Go down

Queen's mansion Empty Re: Queen's mansion

Писане by Alexander. 7/1/2013, 00:57

Алек, запремига когато видя сестра й, нямаше никаква разлика в тях бяха като две капки вода..
-Мхм.. - беше единственото, което каза когато обясни, че е била забравила.. Не разбираше жените наистина не ги разбираше..
-Мм предпочитам да те изчакам отвън - спомена й той, все пак не искаше все още да се натрапва в стаята й и да я наблюдава докато се оправяше.
Усмихна й се и се наведе целувайки я внимателно по бузата, а след това й намигна
- Би, имаш 15 минути, иначе никакъв мол - заяви й той, преди да излезне от къщата и да седне в колата, чакайки я .
Да сега може би малко я разбираше какво имаше предвид семейството й, като гледаше сеста й сигурно родителите й не бяха по розови от нея..
Alexander.
Alexander.

Брой мнения : 47
Join date : 04.01.2013

Върнете се в началото Go down

Queen's mansion Empty Re: Queen's mansion

Писане by Brooklyn. 7/1/2013, 01:08

Примигнах срещу него.. Той наистина ли щеше да откаже .. Какво означаваше това ? Целуна ме по бузата .. държеше се с мен като с по - малка сестра.Стана ми гадно.Много гадно.Честно казано аз усещах някакво привличане,но може би при него нямаше такова нещо.Въздъхнах тежко.Бях решена че рано или късно той ще бъде мой,колкото и да ми костваше това.Качих се в стаята ми и бързо извадих една доста къса рокля.Сресах косата си и обух други обувки на висок ток.Честно казано малко ме боляха краката от тях, но какво ли не правеше една жена за да се хареса на един мъж.С тези обувки краката ми изглеждаха много по дълги.Прибавих и няколко гривни.Сложих си гланц за устни и взех чантата си.Слязох долу и направя излетях през вратата.Качих се в колата и казах със леко задъхан глас :
-Много съм точна нали ?
Brooklyn.
Brooklyn.

Брой мнения : 160
Join date : 04.01.2013

Върнете се в началото Go down

Queen's mansion Empty Re: Queen's mansion

Писане by Alexander. 7/1/2013, 01:20

Чакайки я Алек погледна часовника си мм, да определено времето минаваше, и точно когато щеше да каже, че са минали 15 минути тя връхлетя в колата.
- М, да точна си.. - засмя се той, като завъртя ключа и запали двигателя.
- По едно кафе, а след това магазини? - попита я той, като се запътваше към центъра.. Погледна я, имаше прекрасна коса, която определено блестеше на слънцето като коприна, очите й всякаш можеше да се потопи в тях, все едно се бе загледал в небето, а устните й толкова плътни и червени, сочни като ягоди..
Алекзандър поклати глава , определено нямаше да го направи, все пак как можеше да обясни на Би, за Джулия? Щеше ли да го разбере.. Все пак тяхното си беше брак по сметка и опредлено ... Можеха да живеят заедно, но определено от отдавна не деляха едно легло.. Защо да не можеше да си позволи да бъде щастлив.
Alexander.
Alexander.

Брой мнения : 47
Join date : 04.01.2013

Върнете се в началото Go down

Queen's mansion Empty Re: Queen's mansion

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите